View cart “NGK IMR9A-9H GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BPR8ES GYÚJTÓ GYERTYA
680 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BPR8ES |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAWASAKI | AE 80 | 80 | 1983 | ALL | 4,6 KW(6,3 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 80 | 77 | 1983 | ALL | 5,4 KW(7,3 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 80 | 77 | 1984 | ALL | 7,5 KW(10,2 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 80 | 77 | 1985 | ALL | 7,5 KW(10,2 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 80 | 77 | 1986 | ALL | 7,5 KW(10,2 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 80 | 77 | 1987 | ALL | 7,5 KW(10,2 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 80 | 77 | 1988 | ALL | 7,5 KW(10,2 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 80 | 77 | 1989 | ALL | 7,5 KW(10,2 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 80 | 77 | 1990 | ALL | 7,5 KW(10,2 PS) | ||
| MOTO GUZZI | QUOTA 1000 I.E. | 1000 | 1992 | EUROPE | 52 KW(71 PS) | ||
| MOTO GUZZI | QUOTA 1000 I.E. | 1000 | 1993 | EUROPE | 52 KW(71 PS) | ||
| MOTO GUZZI | QUOTA 1000 I.E. | 1000 | 1994 | EUROPE | 52 KW(71 PS) | ||
| MOTO GUZZI | QUOTA 1000 I.E. | 1000 | 1995 | EUROPE | 52 KW(71 PS) | ||
| MOTO GUZZI | QUOTA 1000 I.E. | 1000 | 1996 | EUROPE | 52 KW(71 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP 25 | 50 | 1994 | EUROPE | 1 KW(1,4 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP 25 | 50 | 1995 | EUROPE | 1 KW(1,4 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP 25 | 50 | 1996 | EUROPE | 1 KW(1,4 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP 25 RST Base | 50 | 1996 | EUROPE | 0,9 KW(1,2 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP 25 RST Base | 50 | 1997 | EUROPE | 0,9 KW(1,2 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP 25 RST Base | 50 | 1998 | EUROPE | 0,9 KW(1,2 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP 25 RST Base | 50 | 1999 | EUROPE | 0,9 KW(1,2 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP II 25 DT W/Catalytic Converter | 50 | 2000 | EUROPE | 0,9 KW(1,2 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP II 25 DT W/Catalytic Converter | 50 | 2001 | EUROPE | 0,9 KW(1,2 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP II 50 DT W/Catalytic Converter | 50 | 2001 | EUROPE | 3 KW(4,1 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP II 25 DT W/Catalytic Converter | 50 | 2002 | EUROPE | 0,9 KW(1,2 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP II 50 DT W/Catalytic Converter | 50 | 2002 | EUROPE | 3 KW(4,1 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP II 25 DT W/Catalytic Converter | 50 | 2003 | EUROPE | 0,9 KW(1,2 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP II 50 DT W/Catalytic Converter | 50 | 2003 | EUROPE | 3 KW(4,1 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP II 25 DT W/Catalytic Converter | 50 | 2004 | EUROPE | 0,9 KW(1,2 PS) | ||
| PIAGGIO | ZIP II 50 DT W/Catalytic Converter | 50 | 2004 | EUROPE | 3 KW(4,1 PS) | ||
| POLARIS | SCRAMBLER 250 2X4 | 250 | 1985 | AMERICA | |||
| POLARIS | SCRAMBLER 250 2X4 | 250 | 1986 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 250 2X4 | 250 | 1985 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 250 2X4 | 250 | 1986 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 250 2X4 | 250 | 1987 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 250 4X4 | 250 | 1987 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 250 RES 2x4 | 250 | 1988 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 250 2X4 | 250 | 1988 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 250 4X4 | 250 | 1988 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 250 2X4 | 250 | 1989 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 250 4X4 | 250 | 1989 | AMERICA | |||
| SUZUKI | SMX 50 | 50 | 1999 | EUROPE | 2,6 KW(3,5 PS) | ||
| SUZUKI | SMX 50 | 50 | 2000 | EUROPE | 2,6 KW(3,5 PS) | ||
| SUZUKI | SMX 50 | 50 | 2001 | EUROPE | 2,6 KW(3,5 PS) | ||
| SUZUKI | SMX 50 | 50 | 2002 | EUROPE | 2,6 KW(3,5 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 847 | 1983 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 750 F | 750 | 1984 | EUROPE | 64 KW(87 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 847 | 1984 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 885 | 1985 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 885 | 1986 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 885 | 1987 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 885 | 1988 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 885 | 1989 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 885 | 1990 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 892 | 1991 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 892 | 1992 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 892 | 1993 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 900 F | 892 | 1994 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 650 T Turbo | 643 | 1982 | EUROPE | 66 KW(90 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 650 T Turbo | 643 | 1983 | EUROPE | 66 KW(90 PS) | ||
| YAMAHA | XJ 650 T Turbo | 643 | 1984 | EUROPE | 66 KW(90 PS) |



