NGK IMR9C-9H GYÚJTÓ GYERTYA
4.680 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | IMR9C-9H |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2001 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2002 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2003 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2004 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2005 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2006 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2007 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2001 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2002 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2003 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2004 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2005 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2006 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2007 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 FS Sport | 599 | 2001 | EUROPE | 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 FS Sport | 599 | 2002 | EUROPE | 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CRF 250 R | 250 | 2003 | ALL | |||
| HONDA | CRF 250 R | 250 | 2004 | ALL | |||
| HONDA | CBR 600 RR | 599 | 2003 | AMERICA | 84 KW(114 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 RR | 599 | 2003 | EUROPE | 84 KW(114 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 RR | 599 | 2004 | AMERICA | 86 KW(117 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 RR | 599 | 2004 | EUROPE | 86 KW(117 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 RR | 599 | 2007 | AMERICA | 88 KW(120 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 RR | 599 | 2007 | EUROPE | 88 KW(120 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 RR | 599 | 2008 | AMERICA | 88 KW(120 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 RR | 599 | 2008 | EUROPE | 88 KW(120 PS) | ||
| HONDA | CBR 954 RR Fireblade | 954 | 2002 | AMERICA | 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 954 RR Fireblade | 954 | 2002 | EUROPE | 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 954 RR Fireblade | 954 | 2003 | AMERICA | 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 954 RR Fireblade | 954 | 2003 | EUROPE | 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 1000 RR Fireblade | 999 | 2008 | ALL | 131 KW(178 PS) | ||
| HONDA | CBR 1000 RRS Fireblade Edition | 999 | 2008 | EUROPE | 131 KW(178 PS) | ||
| HONDA | CRF 250 X | 250 | 2004 | AMERICA | 31 KW(42 PS) | ||
| HONDA | CRF 250 X | 250 | 2004 | EUROPE | 31 KW(42 PS) | ||
| HONDA | CBR 1100 XX Blackbird | 1137 | 2001 | ALL | 72 KW(98 PS); 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 1100 XX Blackbird | 1137 | 2002 | ALL | 72 KW(98 PS); 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 1100 XX Blackbird | 1137 | 2003 | ALL | 72 KW(98 PS); 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 1100 XX Blackbird | 1137 | 2004 | ALL | 72 KW(98 PS); 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 1100 XX Blackbird | 1137 | 2005 | ALL | 72 KW(98 PS); 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 1100 XX Blackbird | 1137 | 2006 | ALL | 72 KW(98 PS); 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 1100 XX Blackbird | 1137 | 2007 | ALL | 72 KW(98 PS); 110 KW(150 PS) |



