View cart “NGK JR9C GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK MR8C-9N GYÚJTÓ GYERTYA
1.095 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | MR8C-9N |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | PCX 125 | 125 | 2012 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HONDA | PCX 125 | 125 | 2013 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HONDA | PCX 125 | 125 | 2014 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HONDA | PCX 125 | 125 | 2015 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HONDA | PCX 125 | 125 | 2016 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HONDA | PCX 125 | 125 | 2017 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) |



