NGK SILMAR9B9 GYÚJTÓ GYERTYA
4.960 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | SILMAR9B9 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32″) |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAWASAKI | H2 1000 Ninja | 998 | 2015 | ALL | 147 KW(200 PS) | Construction Code FF | |
| KAWASAKI | H2 1000 Ninja | 998 | 2016 | ALL | 147 KW(200 PS) | Construction Code FF | |
| KAWASAKI | H2 1000 Ninja | 998 | 2017 | ALL | 147 KW(200 PS) | Construction Code FF | |
| KAWASAKI | H2R 1000 Ninja | 998 | 2015 | ALL | 228 KW(310 PS) | ||
| KAWASAKI | H2R 1000 Ninja | 998 | 2016 | ALL | 228 KW(310 PS) | ||
| KAWASAKI | H2R 1000 Ninja | 998 | 2017 | ALL | 228 KW(310 PS) | ||
| KAWASAKI | H2R 1000 Ninja | 998 | 2018 | ALL | 228 KW(310 PS) | ||
| KAWASAKI | H2R 1000 Ninja | 998 | 2019 | ALL | 228 KW(310 PS) | ||
| KAWASAKI | H2R 1000 Ninja | 998 | 2020 | ALL | 228 KW(310 PS) | ||
| KAWASAKI | H2 1000 SX ABS Ninja | 998 | 2018 | ALL | 147 KW(200 PS) | Construction Code FF | |
| KAWASAKI | H2 1000 SX ABS Ninja | 998 | 2019 | ALL | 147 KW(200 PS) | Construction Code FF | |
| KAWASAKI | H2 1000 SX ABS SE Ninja | 998 | 2018 | ALL | 147 KW(200 PS) | Construction Code FF | |
| KAWASAKI | H2 1000 SX ABS SE+ Ninja | 998 | 2019 | ALL | 147 KW(200 PS) | Construction Code FF | |
| KAWASAKI | H2 1000 SX ABS SE+ Performance Ninja | 998 | 2019 | ALL | 147 KW(200 PS) | Construction Code FF | |
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 ABS Ninja | 998 | 2016 | ALL | 147 KW(200 PS) | ||
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 ABS Ninja KRT Edition | 998 | 2016 | ALL | 147 KW(200 PS) | ||
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 ABS Ninja KRT Edition | 998 | 2016 | ALL | 147 KW(200 PS) | ||
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 Ninja | 998 | 2016 | AMERICA | 147 KW(200 PS) | ||
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 ABS Ninja | 998 | 2017 | ALL | 147 KW(200 PS) | ||
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 ABS Ninja KRT Edition | 998 | 2017 | ALL | 147 KW(200 PS) | ||
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 Ninja | 998 | 2017 | AMERICA | 147 KW(200 PS) | ||
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 ABS Ninja | 998 | 2018 | ALL | 147 KW(200 PS) | ||
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 SE ABS Ninja | 998 | 2018 | ALL | 147 KW(200 PS) | ||
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 Ninja | 998 | 2018 | AMERICA | 147 KW(200 PS) | ||
| KAWASAKI | ZX-10 R 1000 Ninja | 998 | 2019 | AMERICA | 147 KW(200 PS) |



