View cart “NGK IFR8H-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK KR8AI GYÚJTÓ GYERTYA
3.630 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | KR8AI |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARCTIC CAT | BEARCAT 660 Wide Track | 660 | 2003 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 660 Wide Track | 660 | 2004 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 660 Wide Track | 660 | 2005 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 660 Wide Track | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 660 Wide Track Turbo | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 660 Wide Track | 660 | 2007 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 660 Wide Track Turbo | 660 | 2007 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 660 Wide Track | 660 | 2008 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 660 Wide Track Turbo | 660 | 2008 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 660 Wide Track Turbo Articulating Rail | 660 | 2008 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 1100 Z1 XT LTD | 1100 | 2013 | ALL | 92 KW(125 PS) | ||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 1100 Z1 XT | 1100 | 2013 | ALL | 92 KW(125 PS) | ||
| ARCTIC CAT | BEARCAT 1100 Z1 XT Gs | 1100 | 2013 | ALL | 92 KW(125 PS) | ||
| ARCTIC CAT | PANTHER 660 | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | PANTHER 660 | 660 | 2007 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | PANTHER 660 | 660 | 2008 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | PANTHER 660 Trail | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | PANTHER 660 Trail | 660 | 2007 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Touring | 660 | 2004 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Touring | 660 | 2005 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Touring | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo | 660 | 2004 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo Touring | 660 | 2004 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo Trail | 660 | 2004 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 ST Turbo | 660 | 2005 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo | 660 | 2005 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo Touring | 660 | 2005 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 ST Turbo | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo Touring | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo Touring Limited | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo Trail | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo Trail LE | 660 | 2006 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo Touring | 660 | 2007 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | T 660 Turbo Touring Limited | 660 | 2007 | ALL | |||
| ARCTIC CAT | TRAIL 660 4T EFI | 660 | 2003 | ALL |



