NGK IMR9D-9H GYÚJTÓ GYERTYA
4.175 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | IMR9D-9H |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | VFR 800 X ABS Crossrunner | 782 | 2011 | EUROPE | 75 KW(102 PS) | Construction Code B | |
| HONDA | VFR 800 X ABS Crossrunner | 782 | 2012 | EUROPE | 75 KW(102 PS) | Construction Code B | |
| HONDA | VFR 800 X ABS Crossrunner | 782 | 2013 | EUROPE | 75 KW(102 PS) | Construction Code B | |
| HONDA | VFR 800 X ABS Crossrunner | 782 | 2014 | EUROPE | 75 KW(102 PS) | Construction Code B |



