View cart “NGK JR9C GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK CR7EKA GYÚJTÓ GYERTYA
1.540 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | CR7EKA |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Double |
| SPARK GAP | 0,6 mm (0,025″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PEUGEOT | JET FORCE 50 H2I | 50 | 2011 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 H2I | 50 | 2012 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | SPEEDFIGHT III 50 AC 4T | 50 | 2012 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| PEUGEOT | SPEEDFIGHT III 50 AC 4T | 50 | 2013 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| PEUGEOT | SPEEDFIGHT III 50 AC 4T | 50 | 2014 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 C-TECH | 50 | 2014 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 C-TECH | 50 | 2015 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 C-TECH | 50 | 2016 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 C-TECH Darkside | 50 | 2014 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 C-TECH Darkside | 50 | 2015 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 C-TECH Darkside | 50 | 2016 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 C-TECH Iceblade | 50 | 2014 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 C-TECH Iceblade | 50 | 2015 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 C-TECH Iceblade | 50 | 2016 | EUROPE | 3,6 KW(4,9 PS) | ||
| PEUGEOT | LOOXOR 50 TSDI | 50 | 2002 | EUROPE | 3,4 KW(4,6 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 TSDI | 50 | 2003 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 TSDI SBC | 50 | 2003 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| PEUGEOT | LOOXOR 50 TSDI | 50 | 2003 | EUROPE | 3,4 KW(4,6 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 TSDI | 50 | 2004 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 TSDI SBC | 50 | 2004 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| PEUGEOT | LOOXOR 50 TSDI | 50 | 2004 | EUROPE | 3,4 KW(4,6 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 TSDI | 50 | 2005 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 TSDI SBC | 50 | 2005 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| PEUGEOT | LOOXOR 50 TSDI | 50 | 2005 | EUROPE | 3,4 KW(4,6 PS) | ||
| PEUGEOT | ELYSTAR 50 TSDI | 50 | 2006 | EUROPE | 3,4 KW(4,6 PS) | ||
| PEUGEOT | ELYSTAR 50 TSDI SBC | 50 | 2006 | EUROPE | 3,4 KW(4,6 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 TSDI | 50 | 2006 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 TSDI SBC | 50 | 2006 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| PEUGEOT | LOOXOR 50 TSDI | 50 | 2006 | EUROPE | 3,4 KW(4,6 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 TSDI | 50 | 2007 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| PEUGEOT | JET FORCE 50 TSDI SBC | 50 | 2007 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| PEUGEOT | VIVACITY 50 4T | 50 | 2010 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| PEUGEOT | VIVACITY 50 4T | 50 | 2011 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| PEUGEOT | VIVACITY 50 4T | 50 | 2012 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| PEUGEOT | VIVACITY 50 4T | 50 | 2013 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| PEUGEOT | VIVACITY 50 4T | 50 | 2014 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| PEUGEOT | VIVACITY 50 4T | 50 | 2015 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| PEUGEOT | VIVACITY 50 4T | 50 | 2016 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| PEUGEOT | VIVACITY 50 4T | 50 | 2017 | EUROPE | 2,8 KW(3,8 PS) |



