View cart “NGK IMR9A-9H GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK CR5HSA GYÚJTÓ GYERTYA
1.460 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 5 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | CR5HSA |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | CB 250 Nighthawk | 250 | 1991 | AMERICA | |||
| HONDA | CB 250 Nighthawk | 250 | 1992 | AMERICA | |||
| HONDA | CB 250 Nighthawk | 250 | 1993 | AMERICA | |||
| HONDA | CB 250 Nighthawk | 250 | 1994 | AMERICA | |||
| HONDA | CB 250 Nighthawk | 250 | 1995 | AMERICA | |||
| HONDA | CB 250 Nighthawk | 250 | 1996 | AMERICA | |||
| HONDA | CB 250 Nighthawk | 250 | 1997 | AMERICA |



