View cart “NGK R6252K-105 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK C8E GYÚJTÓ GYERTYA
960 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | C8E |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | – |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HUSABERG | FC 600 | 600 | 1993 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 600 | 600 | 1994 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 501 | 501 | 1995 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 600 | 600 | 1995 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 501 | 501 | 1996 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 600 | 600 | 1996 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 400 | 400 | 1997 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 501 | 501 | 1997 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 600 | 600 | 1997 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 400 | 400 | 1998 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 501 | 501 | 1998 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 600 | 600 | 1998 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 400 | 400 | 1999 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 501 | 501 | 1999 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 600 | 600 | 1999 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 400 Desert | 400 | 1998 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 501 E Desert | 501 | 1998 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 600 E Desert | 600 | 1998 | ALL | |||
| HUSABERG | FC 600 Supermoto | 600 | 1999 | ALL | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 350 | 350 | 1991 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| HUSABERG | FE 350 | 350 | 1992 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| HUSABERG | FE 350 | 350 | 1993 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 | 501 | 1993 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 350 | 350 | 1994 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 | 501 | 1994 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 | 600 | 1994 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 350 | 350 | 1995 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| HUSABERG | FE 350 E | 350 | 1995 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 | 501 | 1995 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 E | 501 | 1995 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 | 600 | 1995 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 E | 600 | 1995 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 350 | 350 | 1996 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 | 501 | 1996 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 350 E | 350 | 1996 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 E | 501 | 1996 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 | 600 | 1996 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 E | 600 | 1996 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 400 | 400 | 1997 | EUROPE | 32 KW(44 PS) | ||
| HUSABERG | FE 400 E | 400 | 1997 | EUROPE | 32 KW(44 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 | 501 | 1997 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 E | 501 | 1997 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 | 600 | 1997 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 E | 600 | 1997 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 400 | 400 | 1998 | EUROPE | 32 KW(44 PS) | ||
| HUSABERG | FE 400 E | 400 | 1998 | EUROPE | 32 KW(44 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 E | 501 | 1998 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 | 501 | 1998 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 E | 600 | 1998 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 | 600 | 1998 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 400 | 400 | 1999 | EUROPE | 32 KW(44 PS) | ||
| HUSABERG | FE 400 E | 400 | 1999 | EUROPE | 32 KW(44 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 | 501 | 1999 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 501 E | 501 | 1999 | EUROPE | 35 KW(48 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 | 600 | 1999 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| HUSABERG | FE 600 E | 600 | 1999 | EUROPE | 43 KW(58 PS) |



