View cart “NGK JR9B GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BR7ESSOLID GYÚJTÓ GYERTYA
465 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BR7ESSOLID |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | FL 250 Odyssey | 248 | 1977 | ALL | |||
| HONDA | FL 250 Odyssey | 248 | 1978 | ALL | |||
| HONDA | FL 250 Odyssey | 248 | 1979 | ALL | |||
| HONDA | FL 250 Odyssey | 248 | 1980 | ALL | |||
| HONDA | FL 400 R Pilot | 397 | 1989 | ALL | |||
| HONDA | FL 400 R Pilot | 397 | 1990 | ALL | |||
| KAWASAKI | KLT 200 | 198 | 1983 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KLT 200 | 198 | 1984 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2006 | ALL | 38 KW(52 PS) | ||
| KTM | XC 250 | 250 | 2006 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2006 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2006 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2007 | ALL | 38 KW(52 PS) | ||
| KTM | XC 250 | 250 | 2007 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2007 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2007 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2008 | ALL | 38 KW(52 PS) | ||
| KTM | XC 250 | 250 | 2008 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2008 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2008 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2009 | ALL | 38 KW(52 PS) | ||
| KTM | XC 250 | 250 | 2009 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2009 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2009 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2010 | ALL | 38 KW(52 PS) | ||
| KTM | XC 250 | 250 | 2010 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2010 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2010 | AMERICA | |||
| KTM | XC 250 | 250 | 2011 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2011 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2011 | AMERICA | |||
| KTM | XC 250 | 250 | 2012 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2012 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2012 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2012 | AMERICA | |||
| KTM | XC 250 | 250 | 2013 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2013 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2013 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2013 | AMERICA | |||
| KTM | XC 250 | 250 | 2014 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2014 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2014 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2014 | AMERICA | |||
| KTM | XC 250 | 250 | 2015 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2015 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2015 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2015 | AMERICA | |||
| KTM | XC 250 | 250 | 2016 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2016 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2016 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2016 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2017 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2017 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2017 | AMERICA | |||
| KTM | XC 250 | 250 | 2017 | AMERICA | |||
| KTM | XC 250 | 250 | 2018 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 | 300 | 2018 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 250 | 250 | 2018 | AMERICA | |||
| KTM | XC 300 | 300 | 2018 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 Sixdays | 300 | 2016 | AMERICA | |||
| KTM | XC-W 300 Sixdays | 300 | 2018 | AMERICA | |||
| SKI-DOO (BRP) | ALPINE 500 | 500 | 1983 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | ALPINE 500 | 500 | 1984 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | ALPINE 500 | 500 | 1985 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | ALPINE 500 | 500 | 1986 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | ALPINE 500 | 500 | 1987 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | BLIZZARD 5500 MX | 500 | 1982 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | BLIZZARD 5500 MX | 500 | 1983 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | ELITE 470 | 470 | 1981 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | EVEREST 500 | 470 | 1982 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | EVEREST 500 | 500 | 1983 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | EVEREST 500 E | 500 | 1983 | ALL | |||
| SUZUKI | JR 80 | 80 | 2001 | ALL | |||
| SUZUKI | JR 80 | 80 | 2002 | ALL | |||
| SUZUKI | JR 80 | 80 | 2003 | ALL | |||
| SUZUKI | JR 80 | 80 | 2004 | ALL | |||
| YAMAHA | RT 100 | 100 | 2000 | AMERICA |



