View cart “NGK FR9BI-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BP8HS GYÚJTÓ GYERTYA
455 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BP8HS |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ITALJET | DRAGSTER 50 | 50 | 1996 | EUROPE | 3,9 KW(5,3 PS) | ||
| ITALJET | DRAGSTER 50 | 50 | 1997 | EUROPE | 3,3 KW(4,5 PS) | ||
| LML | STAR 125 2T | 125 | 2008 | EUROPE | 4,9 KW(6,7 PS) | ||
| LML | STAR 125 2T | 125 | 2009 | EUROPE | 4,9 KW(6,7 PS) | ||
| LML | STAR 125 2T | 125 | 2010 | EUROPE | 4,9 KW(6,7 PS) | ||
| LML | STAR 125 2T | 125 | 2011 | EUROPE | 4,9 KW(6,7 PS) | ||
| LML | STAR 125 2T | 125 | 2012 | EUROPE | 4,9 KW(6,7 PS) | ||
| LML | STAR 125 2T | 125 | 2013 | EUROPE | 4,9 KW(6,7 PS) | ||
| LML | STAR 125 2T | 125 | 2014 | EUROPE | 4,9 KW(6,7 PS) | ||
| LML | STAR 125 2T | 125 | 2015 | EUROPE | 4,9 KW(6,7 PS) |



