View cart “NGK FR9BI-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK ZGR7GI-13G GYÚJTÓ GYERTYA
3.970 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 7 |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | ZGR7GI-13G |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 21 mm (13/16″) |
| SPARK GAP | 1,30 mm (0.050″) |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.050″ |
| SPARK GAP METRIC | 1.3 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HUSQVARNA | TE 300 I | 293 | 2018 | ALL | 10 KW(13 PS) | 2 Stroke | |
| HUSQVARNA | TE 250 I | 249 | 2018 | AMERICA | 10 KW(13 PS) | 2 Stroke | |
| HUSQVARNA | TE 250 I | 249 | 2018 | EUROPE | 10 KW(13 PS) | 2 Stroke | |
| HUSQVARNA | TE 250 I | 249 | 2019 | ALL | 10 KW(13 PS) | ||
| HUSQVARNA | TE 300 I | 293 | 2019 | ALL | 10 KW(13 PS) | ||
| HUSQVARNA | TE 250 I | 249 | 2020 | ALL | 10 KW(13 PS) | ||
| HUSQVARNA | TE 300 I | 293 | 2020 | ALL | 10 KW(13 PS) | ||
| HUSQVARNA | TE 250 I | 249 | 2021 | ALL | 10 KW(13 PS) | ||
| HUSQVARNA | TE 300 I | 293 | 2021 | ALL | 10 KW(13 PS) | ||
| HUSQVARNA | TE 300 I Jarvis Edition | 293 | 2020 | ALL | 10 KW(13 PS) | 2 Stroke | |
| KTM | EXC 300 TPI | 300 | 2018 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 250 TPI | 250 | 2018 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 250 TPI | 249 | 2019 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 300 TPI | 293 | 2019 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 300 TPI | 293 | 2020 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 250 TPI | 249 | 2020 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 250 TPI | 249 | 2021 | EUROPE | 2 Stroke | ||
| KTM | EXC 300 TPI | 293 | 2021 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 300 TPI Sixdays | 300 | 2018 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 250 TPI Sixdays | 250 | 2018 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 250 TPI Sixdays | 249 | 2019 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 300 TPI Sixdays | 293 | 2019 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 300 TPI Sixdays | 293 | 2020 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 250 TPI Sixdays | 249 | 2020 | EUROPE | |||
| KTM | EXC 250 TPI Sixdays | 249 | 2021 | EUROPE | 2 Stroke | ||
| KTM | EXC 300 TPI Sixdays | 293 | 2021 | EUROPE |



