View cart “NGK JR9B GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK ZFR4F-11 GYÚJTÓ GYERTYA
940 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 4 |
| MODEL | V-Power |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | ZFR4F-11 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 1,1 mm (0,043″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.043″ |
| SPARK GAP METRIC | 1.1 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SEA-DOO (BRP) | 3D 951 DI | 951 | 2006 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | 3D 951 DI | 951 | 2007 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | GTX 951 DI | 951 | 2000 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | GTX 951 DI | 951 | 2001 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | GTX 951 DI | 951 | 2002 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | GTX 951 DI | 951 | 2003 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | LRV 951 DI | 951 | 2001 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | LRV 951 DI | 951 | 2002 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | LRV 951 DI | 951 | 2003 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | RX 951 DI | 951 | 2000 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | RX 951 DI | 951 | 2001 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | RX 951 DI | 951 | 2002 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | RX 951 DI | 951 | 2003 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | XP 951 DI | 951 | 2003 | ALL | |||
| SEA-DOO (BRP) | XP 951 DI | 951 | 2004 | ALL |



