View cart “NGK IFR8H-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK SIMR8A9 GYÚJTÓ GYERTYA
4.930 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtgóyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | SIMR8A9 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | CRF 250 L | 250 | 2012 | EUROPE | 17 KW(23 PS) | ||
| HONDA | CRF 250 L | 250 | 2013 | ALL | 17 KW(23 PS) | ||
| HONDA | CRF 250 L | 250 | 2014 | ALL | 17 KW(23 PS) | ||
| HONDA | CRF 250 L | 250 | 2015 | ALL | 17 KW(23 PS) | ||
| HONDA | CRF 250 L | 250 | 2016 | ALL | 17 KW(23 PS) | ||
| HONDA | CRF 250 M | 250 | 2014 | EUROPE | 17 KW(23 PS) | ||
| HONDA | CRF 250 M | 250 | 2015 | EUROPE | 17 KW(23 PS) | ||
| HONDA | NSA 700 ABS DN-01 | 680 | 2011 | EUROPE | 45 KW(61 PS) | ||
| HONDA | CBR 250 R | 250 | 2011 | ALL | 19 KW(26 PS) | ||
| HONDA | CBR 250 R ABS | 250 | 2011 | ALL | 19 KW(26 PS) | ||
| HONDA | CBR 250 R | 250 | 2012 | ALL | 19 KW(26 PS) | ||
| HONDA | CBR 250 R ABS | 250 | 2012 | ALL | 19 KW(26 PS) | ||
| HONDA | CBR 250 R | 250 | 2013 | ALL | 19 KW(26 PS) | ||
| HONDA | CBR 250 R ABS | 250 | 2013 | ALL | 19 KW(26 PS) | ||
| HONDA | CBR 250 R | 250 | 2014 | ALL | 19 KW(26 PS) | ||
| HONDA | CBR 250 R ABS | 250 | 2014 | ALL | 19 KW(26 PS) |



