View cart “NGK JR9B GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK SILMAR8C9 GYÚJTÓ GYERTYA
5.665 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 10 |
| MODEL | Laser Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | SILMAR8C9 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32″) |
| HEX SIZE | 14 mm (9/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | NSS 125 ABS Forza | 125 | 2015 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | Construction Code F | |
| HONDA | NSS 125 ABS Forza | 125 | 2016 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | Construction Code F | |
| HONDA | NSS 125 ABS Forza | 125 | 2017 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| HONDA | NSS 125 ABS Forza | 125 | 2018 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| HONDA | NSS 125 ABS Forza | 125 | 2019 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| HONDA | NSS 125 ABS Forza | 125 | 2020 | EUROPE | 11 KW(15 PS) |



