View cart “NGK FR9BI-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK SILMAR10A9S GYÚJTÓ GYERTYA
5.340 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 10 |
| MODEL | Laser Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | SILMAR10A9S |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm |
| HEX SIZE | 14 mm (9/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2009 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2010 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2011 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2012 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2013 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2014 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2015 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2016 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2017 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2018 | AMERICA | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2018 | EUROPE | |||
| HONDA | CRF 450 R | 450 | 2019 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 449 | 2019 | AMERICA | |||
| HONDA | CRF 450 R | 449 | 2020 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 449 | 2021 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 R | 449 | 2022 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 RX | 450 | 2017 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 X Enduro | 450 | 2009 | ALL | 41 KW(56 PS) | ||
| HONDA | CRF 450 X Enduro | 450 | 2010 | ALL | 41 KW(56 PS) | ||
| HONDA | CRF 450 X Enduro | 450 | 2011 | ALL | 41 KW(56 PS) | ||
| HONDA | CRF 450 X Enduro | 450 | 2012 | ALL | 41 KW(56 PS) | ||
| HONDA | CRF 450 X Enduro | 450 | 2013 | ALL | 41 KW(56 PS) | ||
| HONDA | CRF 450 X Enduro | 450 | 2014 | ALL | 41 KW(56 PS) | ||
| HONDA | CRF 450 X Enduro | 450 | 2015 | ALL | 41 KW(56 PS) | ||
| HONDA | CRF 450 X Enduro | 450 | 2016 | ALL | 41 KW(56 PS) | ||
| HONDA | CRF 450 X Enduro | 450 | 2017 | ALL | 41 KW(56 PS) | ||
| HONDA | CRF 450 X Enduro | 450 | 2018 | ALL | 41 KW(56 PS) | ||
| HONDA | CRF 450 XRL Enduro | 450 | 2015 | ALL | |||
| HONDA | CRF 450 XRL Enduro | 450 | 2016 | ALL |



