View cart “NGK R6252K-105 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK R6918B-8 GYÚJTÓ GYERTYA
7.830 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Gold Palladium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | R6918B-8 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Platinum |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,6 mm (0,025″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.025″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.6 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KTM | EGS 125 | 125 | 1998 | EUROPE | 8,1 KW(11 PS); 26 KW(35 PS) | ||
| KTM | EGS 125 | 125 | 1999 | EUROPE | 8,1 KW(11 PS); 26 KW(35 PS) | ||
| KTM | EXC 125 | 125 | 1997 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| KTM | EXC 125 | 125 | 1998 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| KTM | EXC 125 | 125 | 1999 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| KTM | EXC 125 | 125 | 2000 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| KTM | SX 125 | 125 | 1997 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| KTM | SX 125 | 125 | 1998 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| KTM | SX 125 | 125 | 1999 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| KTM | SX 125 | 125 | 2000 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 1996 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 1997 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 1998 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 1999 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 2000 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 2001 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 2002 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 2003 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 2004 | ALL | 30 KW(41 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 2005 | ALL | 30 KW(41 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 2006 | ALL | 30 KW(41 PS) | ||
| SUZUKI | RM 125 | 125 | 2007 | ALL | 30 KW(41 PS) |



