View cart “NGK R6918B-8 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK R6252K-105 GYÚJTÓ GYERTYA
1.090 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 10.5 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | R6252K-105 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAWASAKI | KX 125 H | 125 | 1991 | ALL | 24 KW(33 PS) | ||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 1992 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 125 J | 125 | 1992 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| KAWASAKI | KX 80 19/16 | 82 | 1992 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 1993 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 80 19/16 | 82 | 1993 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 125 J | 125 | 1993 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 1994 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 80 19/16 | 82 | 1994 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 125 K | 125 | 1994 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 1995 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 125 K | 125 | 1995 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| KAWASAKI | KX 80 19/16 | 82 | 1995 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 1996 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 125 K | 125 | 1996 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| KAWASAKI | KX 80 19/16 | 82 | 1996 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 1997 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 125 K | 125 | 1997 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| KAWASAKI | KX 80 19/16 | 82 | 1997 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 1998 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 125 K | 125 | 1998 | ALL | 29 KW(39 PS) | ||
| KAWASAKI | KX 80 19/16 | 80 | 1998 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 1998 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 1998 | EUROPE | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 1999 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 80 19/16 | 80 | 1999 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 1999 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 1999 | EUROPE | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2000 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 2000 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 80 17/14 | 82 | 2000 | EUROPE | |||
| KAWASAKI | KX 85 17/14 | 85 | 2001 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2001 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 17/14 | 85 | 2002 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2002 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 17/14 | 85 | 2003 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2003 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 17/14 | 85 | 2004 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2004 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 17/14 | 85 | 2005 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2005 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 17/14 | 85 | 2006 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2006 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 I 17/14 | 85 | 2007 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2007 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2007 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 I 17/14 | 85 | 2008 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2008 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2008 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 I 17/14 | 85 | 2009 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2009 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2009 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 I 17/14 | 85 | 2010 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2010 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2010 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2011 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 I 17/14 | 85 | 2011 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2011 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2012 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 I 17/14 | 85 | 2012 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2012 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2013 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 I 17/14 | 85 | 2013 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 100 | 2013 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 I 17/14 | 85 | 2014 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2014 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 99 | 2014 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 I 17/14 | 85 | 2015 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2015 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 100 | 99 | 2015 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2016 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2017 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 85 | 2018 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 II 19/16 | 84 | 2019 | ALL | |||
| KAWASAKI | KX 85 I 17/14 | 84 | 2019 | ALL |



