View cart “NGK IMR9A-9H GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK MR8E-9 GYÚJTÓ GYERTYA
1.720 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | MR8E-9 |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom | 645 | 2017 | ALL | 52 KW(71 PS) | TwinSpark | |
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom | 645 | 2017 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | TwinSpark | |
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom | 645 | 2018 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | TwinSpark | |
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom | 645 | 2019 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | TwinSpark | |
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom | 645 | 2020 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom | 645 | 2021 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom | 645 | 2022 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom XT | 645 | 2017 | ALL | 52 KW(71 PS) | TwinSpark | |
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom XT | 645 | 2017 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | TwinSpark | |
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom XT | 645 | 2018 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | TwinSpark | |
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom XT | 645 | 2019 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | TwinSpark | |
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom XT | 645 | 2020 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom XT | 645 | 2021 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom XT Adventure | 645 | 2021 | AMERICA | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom XT | 645 | 2022 | ALL | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | DL 650 ABS V-Strom XT Adventure | 645 | 2022 | AMERICA | 52 KW(71 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | GSX-R 125 ABS | 125 | 2017 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| SUZUKI | GSX-R 125 ABS | 124 | 2018 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| SUZUKI | GSX-R 125 ABS | 124 | 2019 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| SUZUKI | GSX-R 125 ABS | 124 | 2020 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| SUZUKI | GSX-R 125 ABS | 124 | 2021 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| SUZUKI | GSX-S 125 ABS | 125 | 2017 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 | 645 | 2016 | AMERICA | 56 KW(76 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 ABS | 645 | 2016 | EUROPE | 56 KW(76 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 | 645 | 2017 | AMERICA | 56 KW(76 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 ABS | 645 | 2017 | EUROPE | 56 KW(76 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 | 645 | 2018 | AMERICA | 56 KW(76 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 ABS | 645 | 2018 | EUROPE | 56 KW(76 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 | 645 | 2019 | AMERICA | 56 KW(76 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 ABS | 645 | 2019 | EUROPE | 56 KW(76 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 | 645 | 2020 | AMERICA | 56 KW(76 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 | 645 | 2021 | AMERICA | 56 KW(76 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 | 645 | 2022 | AMERICA | 56 KW(76 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 X ABS Cafe Racer | 645 | 2018 | EUROPE | 56 KW(76 PS); 35 KW(48 PS) | ||
| SUZUKI | SV 650 X ABS Cafe Racer | 645 | 2019 | EUROPE | 56 KW(76 PS); 35 KW(48 PS) |



