NGK LMAR9G GYÚJTÓ GYERTYA
3.710 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | LMAR9G |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32″) |
| HEX SIZE | 14 mm (9/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAWASAKI | EX 400 ABS Ninja | 399 | 2018 | ALL | 33 KW(45 PS) | Double overhead camshaft | |
| KAWASAKI | EX 400 ABS Ninja KRT Edition | 399 | 2018 | ALL | 33 KW(45 PS) | Double overhead camshaft | |
| KAWASAKI | EX 400 Ninja | 399 | 2018 | AMERICA | 33 KW(45 PS) | 8 valves, DOHC | |
| KAWASAKI | EX 400 ABS Ninja | 399 | 2019 | ALL | 33 KW(45 PS) | Double overhead camshaft | |
| KAWASAKI | EX 400 ABS Ninja KRT Edition | 399 | 2019 | ALL | 33 KW(45 PS) | Double overhead camshaft | |
| KAWASAKI | EX 400 Ninja | 399 | 2019 | AMERICA | 33 KW(45 PS) | 8 valves, DOHC | |
| KAWASAKI | EX 400 ABS Ninja | 399 | 2020 | ALL | 33 KW(45 PS) | Double overhead camshaft | |
| KAWASAKI | EX 400 ABS Ninja KRT Edition | 399 | 2020 | ALL | 33 KW(45 PS) | Double overhead camshaft | |
| KAWASAKI | EX 400 Ninja | 399 | 2020 | AMERICA | 33 KW(45 PS) | 8 valves, DOHC | |
| KAWASAKI | EX 400 Ninja | 399 | 2021 | AMERICA | 33 KW(45 PS) | 8 valves, DOHC |



