View cart “NGK FR9BI-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK LMAR9D-J GYÚJTÓ GYERTYA
2.170 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | LMAR9D-J |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32″) |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Double |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BIMOTA | BB3 1000 | 999 | 2014 | ALL | 142 KW(193 PS) | ||
| BIMOTA | BB3 1000 | 999 | 2015 | ALL | 147 KW(200 PS) | ||
| BIMOTA | BB3 1000 | 999 | 2016 | ALL | 147 KW(200 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR | 999 | 2010 | ALL | 146 KW(199 PS); 142 KW(193 PS); 137 KW(186 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2010 | ALL | 146 KW(199 PS); 142 KW(193 PS); 137 KW(186 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR | 999 | 2011 | ALL | 146 KW(199 PS); 142 KW(193 PS); 137 KW(186 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2011 | ALL | 146 KW(199 PS); 142 KW(193 PS); 137 KW(186 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR | 999 | 2012 | ALL | 146 KW(199 PS); 142 KW(193 PS); 137 KW(186 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2012 | ALL | 146 KW(199 PS); 142 KW(193 PS); 137 KW(186 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2013 | ALL | 146 KW(199 PS); 142 KW(193 PS); 137 KW(186 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2014 | ALL | 146 KW(199 PS); 142 KW(193 PS); 137 KW(186 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2014 | ALL | 118 KW(160 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2015 | ALL | 118 KW(160 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2015 | ALL | 146 KW(199 PS); 142 KW(193 PS); 137 KW(186 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2016 | ALL | 146 KW(199 PS); 142 KW(193 PS); 137 KW(186 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2016 | ALL | 118 KW(160 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2017 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2017 | ALL | 146 KW(199 PS); 121 KW(165 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2017 | ALL | 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2017 | ALL | 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2018 | ALL | 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 RR ABS | 999 | 2018 | ALL | 146 KW(199 PS); 121 KW(165 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2018 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2018 | ALL | 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2019 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2019 | ALL | 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2020 | ALL | 79 KW(107 PS); 121 KW(165 PS) | ||
| BMW | S 1000 R ABS | 999 | 2021 | ALL | 79 KW(107 PS); 121 KW(165 PS) | ||
| BMW | S 1000 HP4 ABS HP4 | 999 | 2013 | ALL | 142 KW(193 PS) | ||
| BMW | S 1000 HP4 ABS HP4 | 999 | 2014 | ALL | 142 KW(193 PS) | ||
| BMW | S 1000 HP4 Race HP4 Race | 999 | 2018 | ALL | 158 KW(215 PS) | ||
| BMW | S 1000 HP4 Race HP4 Race | 999 | 2019 | ALL | 158 KW(215 PS) | ||
| BMW | S 1000 HP4 Race HP4 Race | 999 | 2020 | ALL | 158 KW(215 PS) | ||
| BMW | S 1000 XR ABS | 999 | 2015 | ALL | 118 KW(160 PS) | ||
| BMW | S 1000 XR ABS | 999 | 2016 | ALL | 118 KW(160 PS) | ||
| BMW | S 1000 XR ABS | 999 | 2017 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| BMW | S 1000 XR ABS | 999 | 2017 | ALL | 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 XR ABS | 999 | 2018 | ALL | 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 XR ABS | 999 | 2018 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| BMW | S 1000 XR ABS | 999 | 2019 | ALL | 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 XR ABS | 999 | 2019 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| BMW | S 1000 XR ABS HP | 999 | 2019 | ALL | 121 KW(165 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| BMW | S 1000 XR ABS Triple Black | 999 | 2019 | ALL | 121 KW(165 PS); 79 KW(107 PS) |



