View cart “NGK IMR9A-9H GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK LMAR9AI-10 GYÚJTÓ GYERTYA
3.270 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtgóyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Laser Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | LMAR9AI-10 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm |
| HEX SIZE | 14 mm (9/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 1 mm (0.039″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.039″ |
| SPARK GAP METRIC | 1 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HUSABERG | FE 250 | 250 | 2014 | AMERICA | 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach | ||
| HUSABERG | FE 250 | 250 | 2014 | EUROPE | 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach | ||
| HUSABERG | FE 250 | 250 | 2015 | AMERICA | 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach | ||
| HUSABERG | FE 250 | 250 | 2015 | EUROPE | 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach | ||
| HUSQVARNA | FE 250 | 250 | 2014 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 250 | 250 | 2015 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 250 | 250 | 2016 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 250 | 250 | 2017 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 350 | 350 | 2017 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 501 | 510 | 2017 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 450 | 450 | 2017 | EUROPE | |||
| HUSQVARNA | FE 350 | 350 | 2018 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 501 | 510 | 2018 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 450 | 450 | 2018 | EUROPE | |||
| HUSQVARNA | FE 350 | 350 | 2019 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 450 | 450 | 2019 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 501 | 510 | 2019 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 350 | 350 | 2020 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 450 | 450 | 2020 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 501 | 510 | 2020 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 350 | 350 | 2021 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 450 | 450 | 2021 | ALL | |||
| HUSQVARNA | FE 501 | 510 | 2021 | ALL | |||
| KTM | DUKE 790 ABS | 799 | 2018 | ALL | 77 KW(105 PS) | ||
| KTM | DUKE 790 ABS | 799 | 2019 | ALL | 77 KW(105 PS) | ||
| KTM | DUKE 790 ABS | 799 | 2020 | ALL | 77 KW(105 PS) | ||
| KTM | EXC-F 250 | 250 | 2014 | EUROPE | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | ||
| KTM | EXC-F 250 | 250 | 2015 | EUROPE | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | ||
| KTM | EXC-F 250 | 250 | 2016 | EUROPE | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | ||
| KTM | EXC-F 500 | 500 | 2017 | ALL | 12 KW(16 PS) | ||
| KTM | EXC-F 250 | 250 | 2017 | ALL | 10,3 KW(14 PS) | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | |
| KTM | EXC-F 450 | 449 | 2017 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | ||
| KTM | EXC-F 500 | 500 | 2018 | ALL | 12 KW(16 PS) | ||
| KTM | EXC-F 250 | 250 | 2018 | ALL | 10,3 KW(14 PS) | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | |
| KTM | EXC-F 450 | 449 | 2018 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | ||
| KTM | EXC-F 450 | 449 | 2019 | ALL | 12 KW(16 PS) | ||
| KTM | EXC-F 500 | 500 | 2019 | ALL | 12 KW(16 PS) | ||
| KTM | EXC-F 250 | 250 | 2019 | ALL | 10,3 KW(14 PS) | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | |
| KTM | EXC-F 500 | 500 | 2020 | ALL | 12 KW(16 PS) | ||
| KTM | EXC-F 450 | 449 | 2020 | ALL | 12 KW(16 PS) | ||
| KTM | EXC-F 450 | 449 | 2021 | ALL | 12 KW(16 PS) | ||
| KTM | EXC-F 500 | 500 | 2021 | ALL | 12 KW(16 PS) | ||
| KTM | EXC-F 250 Sixdays | 250 | 2014 | EUROPE | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | ||
| KTM | EXC-F 250 Sixdays | 250 | 2015 | EUROPE | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | ||
| KTM | EXC-F 250 Sixdays | 250 | 2016 | EUROPE | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | ||
| KTM | EXC-F 500 Sixdays | 500 | 2017 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | 4 Stroke | |
| KTM | EXC-F 250 Sixdays | 250 | 2017 | EUROPE | 10,3 KW(14 PS) | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | |
| KTM | EXC-F 450 Sixdays | 449 | 2017 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | 4 Stroke | |
| KTM | EXC-F 500 Sixdays | 500 | 2018 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | 4 Stroke | |
| KTM | EXC-F 450 Sixdays | 449 | 2018 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | 4 Stroke | |
| KTM | EXC-F 250 Sixdays | 250 | 2018 | EUROPE | 10,3 KW(14 PS) | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | |
| KTM | EXC-F 450 Sixdays | 449 | 2019 | ALL | 12 KW(16 PS) | 4 Stroke | |
| KTM | EXC-F 500 Sixdays | 500 | 2019 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | 4 Stroke | |
| KTM | EXC-F 250 Sixdays | 250 | 2019 | EUROPE | 10,3 KW(14 PS) | 4 Stroke , 10mm Thread Size / 26,5mm Thread Reach / Incl. Fi Model | |
| KTM | EXC-F 500 Sixdays | 500 | 2020 | ALL | 12 KW(16 PS) | 4 Stroke | |
| KTM | EXC-F 450 Sixdays | 449 | 2020 | ALL | 12 KW(16 PS) | 4 Stroke | |
| KTM | FREERIDE 350 | 350 | 2012 | EUROPE | 17 KW(23 PS) | ||
| KTM | FREERIDE 350 | 350 | 2013 | EUROPE | 17 KW(23 PS) | ||
| KTM | FREERIDE 350 | 350 | 2014 | EUROPE | 17 KW(23 PS) | ||
| KTM | FREERIDE 350 | 350 | 2015 | EUROPE | 17 KW(23 PS) | ||
| KTM | FREERIDE 350 | 350 | 2016 | EUROPE | 17 KW(23 PS) | ||
| KTM | FREERIDE 350 | 350 | 2017 | EUROPE | 17 KW(23 PS) |



