NGK LMAR8G GYÚJTÓ GYERTYA
2.230 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtgóyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | LMAR8G |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32″) |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YAMAHA | WR 250 F | 250 | 2015 | AMERICA | |||
| YAMAHA | WR 250 F | 250 | 2015 | EUROPE | |||
| YAMAHA | WR 250 F | 250 | 2016 | AMERICA | |||
| YAMAHA | WR 250 F | 250 | 2016 | EUROPE | |||
| YAMAHA | WR 250 F | 250 | 2017 | AMERICA | |||
| YAMAHA | WR 250 F | 250 | 2017 | EUROPE | |||
| YAMAHA | WR 250 F | 250 | 2018 | AMERICA | |||
| YAMAHA | WR 250 F | 250 | 2018 | EUROPE | |||
| YAMAHA | WR 250 F | 250 | 2019 | EUROPE | |||
| YAMAHA | WR 250 F Enduro GP | 250 | 2018 | EUROPE | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2014 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2014 | EUROPE | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2015 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZ 250 FX | 250 | 2015 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2015 | EUROPE | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2016 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZ 250 FX | 250 | 2016 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2016 | EUROPE | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2017 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZ 250 FX | 250 | 2017 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2017 | EUROPE | |||
| YAMAHA | YZ 250 FX | 250 | 2018 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2018 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2018 | EUROPE | |||
| YAMAHA | YZ 250 F | 250 | 2019 | ALL | |||
| YAMAHA | YZ 250 FX | 249 | 2019 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZ 250 F 60th Anniversary | 250 | 2016 | EUROPE |



