View cart “NGK JR9B GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK LMAR8EI-7 GYÚJTÓ GYERTYA
1.960 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | LMAR8EI-7 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32″) |
| HEX SIZE | 14 mm (9/16″) |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PIAGGIO | MEDLEY 125 I-GET ABS | 125 | 2016 | EUROPE | 9 KW(12,3 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 150 I-GET ABS | 155 | 2016 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 125 I-GET ABS | 125 | 2017 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 150 I-GET ABS | 155 | 2017 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 125 I-GET ABS | 125 | 2018 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 150 I-GET ABS | 155 | 2018 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 125 I-GET ABS | 125 | 2019 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 150 I-GET ABS Special Edition | 155 | 2018 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 125 I-GET ABS Special Edition | 125 | 2019 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 125 S I-GET ABS | 125 | 2016 | EUROPE | 9 KW(12,3 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 150 S I-GET ABS | 155 | 2016 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 125 S I-GET ABS | 125 | 2017 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 150 S I-GET ABS | 155 | 2017 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 125 S I-GET ABS | 125 | 2018 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| PIAGGIO | MEDLEY 125 S I-GET ABS | 125 | 2019 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| VESPA | GTS 150 I.E. ABS | 155 | 2017 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| VESPA | GTS 150 I.E. ABS | 155 | 2018 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| VESPA | GTS 150 I.E. ABS | 155 | 2019 | EUROPE | 11 KW(15 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 I.E. ABS Super | 125 | 2017 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 I.E. ABS Super Sport | 125 | 2017 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS | 125 | 2017 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS | 125 | 2018 | EUROPE | 9 KW(12 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS | 125 | 2019 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS | 125 | 2020 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS Super | 125 | 2018 | EUROPE | 9 KW(12 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS Super Sport | 125 | 2018 | EUROPE | 9 KW(12 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS Super | 125 | 2019 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS Super Sport | 125 | 2019 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS Super | 125 | 2020 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS Super Sport | 125 | 2020 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS Super Tech | 125 | 2020 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS Touring | 125 | 2018 | EUROPE | 9 KW(12 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS Touring | 125 | 2019 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| VESPA | GTS 125 IGET ABS Touring | 125 | 2020 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) |



