View cart “NGK FR9BI-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK LMAR8C-9 GYÚJTÓ GYERTYA
2.965 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtgóyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | LMAR8C-9 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32″) |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 | 1000 | 2013 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 | 1000 | 2014 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 | 1000 | 2015 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 | 1000 | 2016 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 DPS | 1000 | 2016 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 DPS | 1000 | 2017 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 DPS | 1000 | 2018 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max | 1000 | 2013 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max | 1000 | 2014 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max | 1000 | 2015 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max DPS | 1000 | 2016 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max DPS | 1000 | 2018 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X rs | 1000 | 2013 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max X rs | 1000 | 2013 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X rs | 1000 | 2014 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X MR | 1000 | 2014 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X rs DPS | 1000 | 2014 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max X rs DPS | 1000 | 2014 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X rs DPS | 1000 | 2015 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X MR DPS | 1000 | 2015 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max X rs DPS | 1000 | 2015 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X ds DPS | 1000 | 2015 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X MR DPS | 1000 | 2016 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X ds DPS | 1000 | 2016 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max X rs DPS | 1000 | 2016 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X MR DPS | 1000 | 2017 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max X MR DPS | 1000 | 2017 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X MR DPS | 1000 | 2018 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 Max X MR DPS | 1000 | 2018 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X XC DPS | 1000 | 2014 | AMERICA | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X XC DPS | 1000 | 2015 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 XC | 1000 | 2016 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 XC DPS | 1000 | 2016 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X XC DPS | 1000 | 2016 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 XC DPS | 1000 | 2017 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 XC | 1000 | 2017 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X XC DPS | 1000 | 2017 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 XC | 1000 | 2018 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 XC DPS | 1000 | 2018 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| CAN AM (BRP) | MAVERICK 1000 R EFI 4X4 X XC DPS | 1000 | 2018 | ALL | 75 KW(102 PS) | ||
| HUSQVARNA | NUDA 900 | 900 | 2012 | EUROPE | 77 KW(105 PS) | ||
| HUSQVARNA | NUDA 900 ABS | 900 | 2013 | EUROPE | 77 KW(105 PS) | ||
| HUSQVARNA | NUDA 900 R | 900 | 2012 | EUROPE | 77 KW(105 PS) | ||
| HUSQVARNA | NUDA 900 R ABS | 900 | 2013 | EUROPE | 77 KW(105 PS) |



