View cart “NGK JR9B GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK LKAR9BI9 GYÚJTÓ GYERTYA
4.260 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Laser Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | LKAR9BI9 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32″) |
| HEX SIZE | 14 mm (9/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KTM | ADVENTURE 1190 ABS | 1195 | 2013 | ALL | 110 KW(150 PS) | TwinSpark | |
| KTM | ADVENTURE 1190 ABS | 1195 | 2014 | ALL | 110 KW(150 PS) | TwinSpark | |
| KTM | ADVENTURE 1190 ABS | 1195 | 2015 | ALL | 110 KW(150 PS) | TwinSpark | |
| KTM | ADVENTURE 1190 ABS | 1195 | 2016 | ALL | 110 KW(150 PS) | TwinSpark | |
| KTM | ADVENTURE 1190 R ABS | 1195 | 2013 | ALL | 110 KW(150 PS) | TwinSpark | |
| KTM | ADVENTURE 1190 R ABS | 1195 | 2014 | ALL | 110 KW(150 PS) | TwinSpark | |
| KTM | ADVENTURE 1190 R ABS | 1195 | 2015 | ALL | 110 KW(150 PS) | TwinSpark | |
| KTM | ADVENTURE 1190 R ABS | 1195 | 2016 | ALL | 110 KW(150 PS) | TwinSpark | |
| KTM | RC8 1190 | 1195 | 2008 | EUROPE | 114 KW(155 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 | 1195 | 2009 | ALL | 114 KW(155 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R | 1195 | 2009 | ALL | 121 KW(164 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 | 1195 | 2010 | ALL | 114 KW(155 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R | 1195 | 2010 | ALL | 121 KW(164 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R | 1195 | 2011 | ALL | 129 KW(175 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R | 1195 | 2012 | ALL | 129 KW(175 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R | 1195 | 2013 | ALL | 129 KW(175 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R | 1195 | 2014 | ALL | 129 KW(175 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R | 1195 | 2015 | ALL | 129 KW(175 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R Akrapovic Limited Edition | 1195 | 2010 | ALL | 125 KW(170 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R Red Bull Limited Edition | 1195 | 2010 | ALL | 125 KW(170 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R Race Spec | 1195 | 2012 | ALL | 132 KW(179 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R Race Spec | 1195 | 2013 | AMERICA | 132 KW(179 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R Track | 1195 | 2012 | EUROPE | 132 KW(179 PS) | ||
| KTM | RC8 1190 R Track | 1195 | 2013 | EUROPE | 132 KW(179 PS) | ||
| KTM | SMC 690 R ABS | 690 | 2014 | ALL | 49 KW(67 PS) | TwinSpark | |
| KTM | SMC 690 R ABS | 690 | 2015 | ALL | 49 KW(67 PS) | TwinSpark | |
| KTM | SMC 690 R ABS | 690 | 2016 | ALL | 49 KW(67 PS) | TwinSpark | |
| KTM | SMC 690 R ABS | 690 | 2017 | ALL | 49 KW(67 PS) | TwinSpark | |
| KTM | SUPER DUKE 1290 R ABS | 1301 | 2014 | ALL | 132 KW(180 PS) | ||
| KTM | SUPER DUKE 1290 R ABS | 1301 | 2015 | ALL | 132 KW(180 PS) | ||
| KTM | SUPER DUKE 1290 R ABS | 1301 | 2016 | ALL | 127 KW(173 PS) | ||
| KTM | SUPER DUKE 1290 R ABS SE | 1301 | 2016 | ALL | 127 KW(173 PS) |



