View cart “NGK JR9B GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK KR8C-G GYÚJTÓ GYERTYA
1.860 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | KR8C-G |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DUCATI | SCRAMBLER 400 ABS Sixty2 | 399 | 2016 | ALL | 30 KW(41 PS) | ||
| DUCATI | SCRAMBLER 400 ABS Sixty2 | 399 | 2017 | ALL | 30 KW(41 PS) | ||
| DUCATI | SCRAMBLER 400 ABS Sixty2 | 399 | 2018 | ALL | 30 KW(41 PS) | ||
| DUCATI | SCRAMBLER 400 ABS Sixty2 | 399 | 2019 | ALL | 30 KW(41 PS) |



