View cart “NGK FR9BI-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK JR9C GYÚJTÓ GYERTYA
1.630 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | JR9C |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 17,5 mm (11/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SUZUKI | GSX 750 F | 750 | 1988 | EUROPE | 74 KW(100 PS); 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F | 750 | 1989 | EUROPE | 74 KW(100 PS); 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F | 750 | 1990 | EUROPE | 74 KW(100 PS); 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F | 750 | 1991 | EUROPE | 74 KW(100 PS); 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F | 750 | 1992 | EUROPE | 74 KW(100 PS); 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F | 750 | 1993 | EUROPE | 74 KW(100 PS); 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F | 750 | 1994 | EUROPE | 72 KW(98 PS); 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F | 750 | 1995 | EUROPE | 72 KW(98 PS); 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F | 750 | 1996 | EUROPE | 72 KW(98 PS); 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F | 750 | 1997 | EUROPE | 72 KW(98 PS); 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F Katana | 750 | 1988 | AMERICA | 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F Katana | 750 | 1989 | AMERICA | 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F Katana | 750 | 1990 | AMERICA | 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F Katana | 750 | 1991 | AMERICA | 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F Katana | 750 | 1992 | AMERICA | 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F Katana | 750 | 1993 | AMERICA | 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F Katana | 750 | 1994 | AMERICA | 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F Katana | 750 | 1995 | AMERICA | 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F Katana | 750 | 1996 | AMERICA | 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX 750 F Katana | 750 | 1997 | AMERICA | 78 KW(106 PS) | ||
| SUZUKI | GSX-R 750 | 750 | 1988 | EUROPE | 74 KW(100 PS); 82 KW(112 PS) | ||
| SUZUKI | GSX-R 750 | 750 | 1989 | EUROPE | 74 KW(100 PS); 82 KW(112 PS) |



