View cart “NGK IJR7A-9 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK IMR9A-9H GYÚJTÓ GYERTYA
3.600 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | IMR9A-9H |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2001 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2002 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2003 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F | 599 | 2004 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 72 KW(98 PS); 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2001 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2002 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2003 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 F4I | 599 | 2004 | AMERICA | |||
| HONDA | CBR 600 FS Sport | 599 | 2001 | EUROPE | 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 600 FS Sport | 599 | 2002 | EUROPE | 80 KW(109 PS) | ||
| HONDA | CBR 929 RR Fireblade | 929 | 2000 | AMERICA | 108 KW(147 PS) | ||
| HONDA | CBR 929 RR Fireblade | 929 | 2000 | EUROPE | 108 KW(147 PS) | ||
| HONDA | CBR 929 RR Fireblade | 929 | 2001 | AMERICA | 108 KW(147 PS) | ||
| HONDA | CBR 929 RR Fireblade | 929 | 2001 | EUROPE | 108 KW(147 PS) | ||
| HONDA | CBR 1100 XX Blackbird | 1137 | 2001 | ALL | 72 KW(98 PS); 110 KW(150 PS) | ||
| HONDA | CBR 1100 XX Blackbird | 1137 | 2002 | ALL | 72 KW(98 PS); 110 KW(150 PS) |



