NGK ILZKAR7B11 GYÚJTÓ GYERTYA
5.130 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Laser Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | ILZKAR7B11 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32″) |
| HEX SIZE | 14 mm (9/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 1,1 mm (0,043″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.043″ |
| SPARK GAP METRIC | 1.1 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAWASAKI | VN 1700 Vulcan Voyager | 1700 | 2009 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | VN 1700 Vulcan Classic Tourer | 1700 | 2009 | EUROPE | 54 KW(74 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1700 Vulcan Voyager | 1700 | 2010 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | VN 1700 Vulcan Classic Tourer | 1700 | 2010 | EUROPE | 54 KW(74 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1700 Vulcan Voyager | 1700 | 2011 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | VN 1700 ABS Vulcan Voyager Custom | 1700 | 2011 | EUROPE | 54 KW(73 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1700 Vulcan Classic Light Tourer | 1700 | 2011 | EUROPE | 54 KW(74 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1700 Vulcan Voyager | 1700 | 2012 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | VN 1700 ABS Vulcan Classic Light Tourer | 1700 | 2012 | EUROPE | 54 KW(74 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1700 ABS Vulcan Voyager Custom | 1700 | 2012 | EUROPE | 54 KW(73 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1700 Vulcan Voyager | 1700 | 2013 | AMERICA | |||
| KAWASAKI | VN 1700 ABS Vulcan Voyager Custom | 1700 | 2013 | EUROPE | 54 KW(73 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1700 ABS Vulcan Classic Light Tourer | 1700 | 2013 | EUROPE | 54 KW(74 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1700 ABS Vulcan Voyager Custom | 1700 | 2014 | EUROPE | 54 KW(73 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1700 ABS Vulcan Classic Light Tourer | 1700 | 2014 | EUROPE | 54 KW(74 PS) |



