NGK ILKR8Q7 GYÚJTÓ GYERTYA
3.330 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | ILKR8Q7 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKI-DOO (BRP) | RENEGADE 850 E-TEC Adrenaline | 849 | 2017 | ALL | 123 KW(167 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 850 X E-TEC | 849 | 2019 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z X 850 E-TEC | 849 | 2020 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 850 X E-TEC | 849 | 2020 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 850 X E-TEC | 849 | 2021 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 850 X E-TEC | 849 | 2022 | ALL | 121 KW(165 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 R E-TEC Blizzard | 600 | 2018 | ALL | 92 KW(125 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 R E-TEC Blizzard | 600 | 2019 | ALL | 92 KW(125 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 R E-TEC TNT | 600 | 2018 | ALL | 92 KW(125 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 R E-TEC TNT | 600 | 2019 | ALL | 92 KW(125 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 R E-TEC TNT | 600 | 2020 | ALL | 92 KW(125 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 R E-TEC TNT | 600 | 2021 | ALL | 92 KW(125 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 R E-TEC TNT | 600 | 2022 | ALL | 92 KW(125 PS) |



