View cart “NGK JR9C GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK DPR8Z GYÚJTÓ GYERTYA
1.590 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | DPR8Z |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Oversized |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 17,5 mm (11/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | TRX 400 EX Fourtrax | 400 | 1999 | ALL | |||
| HONDA | TRX 400 X Sportrax | 400 | 2009 | ALL | |||
| HONDA | TRX 400 X Sportrax | 400 | 2010 | ALL | |||
| HONDA | TRX 400 X Sportrax | 400 | 2011 | ALL | |||
| HONDA | XR 250 L | 250 | 1992 | ALL | |||
| HONDA | XR 250 L | 250 | 1993 | ALL | |||
| HONDA | XR 250 L | 250 | 1994 | ALL | |||
| HONDA | XR 250 L | 250 | 1995 | AMERICA | |||
| HONDA | XR 400 R | 400 | 1996 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| HONDA | XR 400 R | 400 | 1997 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| HONDA | XR 400 R | 400 | 1998 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| HONDA | XR 400 R | 400 | 1999 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| HONDA | XR 400 R | 400 | 2000 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| HONDA | XR 400 R | 400 | 2001 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| HONDA | XR 400 R | 400 | 2002 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| HONDA | XR 400 R | 400 | 2003 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| HONDA | XR 400 R | 400 | 2004 | ALL | 26 KW(35 PS) | ||
| MASH | FIVE HUNDRED 400 | 397 | 2015 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | FIVE HUNDRED 400 | 397 | 2016 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | FIVE HUNDRED 400 ABS | 397 | 2017 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | FIVE HUNDRED 400 ABS | 397 | 2018 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | FIVE HUNDRED 400 ABS | 397 | 2019 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | FIVE HUNDRED 400 ABS | 397 | 2020 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | CAFE RACER 400 ABS TT40 | 397 | 2017 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | CAFE RACER 400 ABS TT40 | 397 | 2018 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | CAFE RACER 400 ABS TT40 | 397 | 2019 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | CAFE RACER 400 ABS TT40 | 397 | 2020 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | SCRAMBLER 400 ABS | 397 | 2017 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | SCRAMBLER 400 ABS | 397 | 2018 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | SCRAMBLER 400 ABS | 397 | 2019 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | SCRAMBLER 400 ABS | 397 | 2020 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | FAMILY SIDE 400 | 397 | 2019 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| MASH | FAMILY SIDE 400 | 397 | 2020 | EUROPE | 20 KW(27 PS) | ||
| SWM | GRAN MILANO 440 | 445 | 2016 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | GRAN MILANO 440 | 445 | 2017 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | GRAN MILANO 440 | 445 | 2018 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | GRAN MILANO 440 ABS | 445 | 2019 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | GRAN TURISMO 440 | 445 | 2016 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | GRAN TURISMO 440 | 445 | 2017 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | GRAN TURISMO 440 | 445 | 2018 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | GRAN TURISMO 440 ABS | 445 | 2019 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | SILVER VASE 440 | 445 | 2016 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | SILVER VASE 440 | 445 | 2017 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | SILVER VASE 440 | 445 | 2018 | EUROPE | 22 KW(30 PS) | ||
| SWM | SILVER VASE 440 ABS | 445 | 2019 | EUROPE | 22 KW(30 PS) |



