View cart “NGK JR9B GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK DPR5EA-9 GYÚJTÓ GYERTYA
780 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 5 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | DPR5EA-9 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 19 mm (3/4″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAWASAKI | VN 1500 Vulcan Classic Catalysator | 1471 | 1998 | EUROPE | 25 KW(34 PS); 47 KW(64 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1500 Vulcan Classic Tourer | 1471 | 1998 | EUROPE | 47 KW(64 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1500 Vulcan Classic Tourer | 1471 | 1998 | EUROPE | 47 KW(64 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1500 Vulcan Classic Catalysator | 1471 | 1999 | EUROPE | 47 KW(64 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1500 Vulcan Classic Tourer | 1471 | 1999 | EUROPE | 47 KW(64 PS) | ||
| KAWASAKI | VN 1500 Vulcan Classic Tourer | 1471 | 1999 | EUROPE | 47 KW(64 PS) |



