View cart “NGK FR9BI-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK DP9EA9 GYÚJTÓ GYERTYA
465 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | DP9EA-9 |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 19 mm (3/4″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | – |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GILERA | DAKOTA 350 | 350 | 1987 | EUROPE | 19 KW(26 PS) | ||
| GILERA | DAKOTA 350 | 350 | 1988 | EUROPE | 19 KW(26 PS) | ||
| GILERA | DAKOTA 500 | 500 | 1988 | EUROPE | 32 KW(44 PS) | ||
| GILERA | DAKOTA 350 | 350 | 1989 | EUROPE | 19 KW(26 PS) | ||
| GILERA | DAKOTA 350 ER | 350 | 1987 | EUROPE | 19 KW(26 PS) | ||
| GILERA | DAKOTA 350 ER | 350 | 1988 | EUROPE | 19 KW(26 PS) | ||
| GILERA | DAKOTA 350 ER | 350 | 1989 | EUROPE | 19 KW(26 PS) | ||
| GILERA | SATURNO 500 S | 500 | 1989 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| GILERA | SATURNO 500 S | 500 | 1990 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| GILERA | SATURNO 500 S | 500 | 1991 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| GILERA | SATURNO 500 S | 500 | 1992 | EUROPE | 28 KW(38 PS) | ||
| GILERA | XRT 600 | 600 | 1988 | EUROPE | 20 KW(27 PS); 30 KW(41 PS) | ||
| GILERA | XRT 600 | 600 | 1989 | EUROPE | 20 KW(27 PS); 30 KW(41 PS) | ||
| GILERA | XRT 600 | 600 | 1990 | EUROPE | 20 KW(27 PS); 30 KW(41 PS) |



