View cart “NGK IMR9C-9H GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK DP8EA-9 GYÚJTÓ GYERTYA
455 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | DP8EA-9 |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 19 mm (3/4″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | – |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAGIVA | T4 350 E | 350 | 1987 | EUROPE | |||
| CAGIVA | T4 350 E | 350 | 1988 | EUROPE | |||
| CAGIVA | T4 350 E | 350 | 1989 | EUROPE | |||
| CAGIVA | T4 350 E | 350 | 1990 | EUROPE | |||
| CAGIVA | T4 350 E | 350 | 1991 | EUROPE | |||
| CAGIVA | W12 350 | 350 | 1993 | EUROPE | 25 KW(34 PS) | ||
| CAGIVA | W12 350 | 350 | 1994 | EUROPE | 25 KW(34 PS) | ||
| CAGIVA | W12 350 | 350 | 1995 | EUROPE | 25 KW(34 PS) | ||
| HUSQVARNA | TE 510 AC | 510 | 1983 | ALL | |||
| HUSQVARNA | TE 510 AC | 510 | 1984 | ALL | |||
| HUSQVARNA | TE 510 AC | 510 | 1985 | ALL | |||
| HUSQVARNA | TE 510 AC | 510 | 1986 | ALL | |||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1987 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1988 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1989 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1990 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1991 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1992 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1993 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1994 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1995 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1996 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1997 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1998 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| KAWASAKI | KSF 250 2X4 Mojave | 250 | 1999 | ALL | 18 KW(24 PS) | ||
| YAMAHA | FJ 1200 ABS | 1188 | 1993 | AMERICA | |||
| YAMAHA | FJ 1200 | 1188 | 1993 | EUROPE | |||
| YAMAHA | FJ 1200 ABS | 1188 | 1993 | EUROPE | |||
| YAMAHA | FJ 1200 ABS | 1188 | 1994 | EUROPE | |||
| YAMAHA | YFM 600 FWA Grizzly | 600 | 1999 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YFM 600 F Grizzly | 600 | 2000 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YFM 600 FH Grizzly Realtree | 600 | 2000 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YFM 600 FH Grizzly Hunter Realtree | 600 | 2001 | AMERICA |



