View cart “NGK IMR9C-9H GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK D9EA GYÚJTÓ GYERTYA
560 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | D9EA |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 19 mm (3/4″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | – |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAWASAKI | GPZ 600 R Ninja | 584 | 1985 | ALL | 37 KW(50 PS); 55 KW(75 PS) | ||
| KAWASAKI | GPZ 600 R Ninja | 584 | 1986 | ALL | 37 KW(50 PS); 55 KW(75 PS) | ||
| KAWASAKI | GPZ 600 R Ninja | 584 | 1987 | ALL | 37 KW(50 PS); 55 KW(75 PS) | ||
| KAWASAKI | GPZ 600 R Ninja | 584 | 1988 | ALL | 37 KW(50 PS); 55 KW(75 PS) | ||
| KAWASAKI | GPZ 600 R Ninja | 584 | 1989 | ALL | 37 KW(50 PS); 55 KW(75 PS) | ||
| KAWASAKI | ZL 600 Eliminator | 593 | 1995 | ALL | 25 KW(34 PS); 45 KW(61 PS) | ||
| KAWASAKI | ZL 600 Eliminator | 593 | 1996 | ALL | 25 KW(34 PS); 45 KW(61 PS) | ||
| KAWASAKI | ZL 600 Eliminator | 593 | 1997 | ALL | 25 KW(34 PS); 45 KW(61 PS) | ||
| MOTO GUZZI | DAYTONA 1000 I.E. Biposto | 1000 | 1993 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| MOTO GUZZI | DAYTONA 1000 I.E. Biposto | 1000 | 1994 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| MOTO GUZZI | DAYTONA 1000 I.E. Biposto | 1000 | 1995 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| MOTO GUZZI | DAYTONA 1000 I.E. Biposto | 1000 | 1996 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| MOTO GUZZI | DAYTONA 1000 I.E. Monoposto | 1000 | 1992 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| MOTO GUZZI | DAYTONA 1000 I.E. Monoposto | 1000 | 1993 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| MOTO GUZZI | DAYTONA 1000 I.E. Monoposto | 1000 | 1994 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| MOTO GUZZI | DAYTONA 1000 I.E. Monoposto | 1000 | 1995 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| MOTO GUZZI | DAYTONA 1000 I.E. Monoposto | 1000 | 1996 | EUROPE | 68 KW(92 PS) | ||
| SUZUKI | GS 1150 ES | 1150 | 1984 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| SUZUKI | GS 1150 EF | 1150 | 1984 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| SUZUKI | GS 1150 ES | 1150 | 1985 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| SUZUKI | GS 1150 EF | 1150 | 1985 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| SUZUKI | GS 1150 ES | 1150 | 1986 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| SUZUKI | GS 1150 EF | 1150 | 1986 | AMERICA | 87 KW(118 PS) |



