View cart “NGK IMR9C-9H GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK CR10EK GYÚJTÓ GYERTYA
1.900 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 10 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | CR10EK |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SUZUKI | GSX-R 750 | 750 | 1990 | EUROPE | 74 KW(100 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| SUZUKI | GSX-R 750 | 750 | 1991 | EUROPE | 74 KW(100 PS); 79 KW(107 PS) | ||
| SUZUKI | TL 1000 R | 996 | 1998 | AMERICA | |||
| SUZUKI | TL 1000 R | 996 | 1998 | EUROPE | 72 KW(98 PS); 99 KW(135 PS) | ||
| SUZUKI | TL 1000 R | 996 | 1999 | AMERICA | |||
| SUZUKI | TL 1000 R | 996 | 1999 | EUROPE | 72 KW(98 PS); 99 KW(135 PS) | ||
| SUZUKI | TL 1000 R | 996 | 2000 | AMERICA | |||
| SUZUKI | TL 1000 R | 996 | 2001 | AMERICA | |||
| SUZUKI | TL 1000 R | 996 | 2002 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 1999 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 1999 | EUROPE | 72 KW(98 PS); 88 KW(120 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2000 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2000 | EUROPE | 72 KW(98 PS); 88 KW(120 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2001 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2001 | EUROPE | 72 KW(98 PS); 88 KW(120 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2002 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2002 | EUROPE | 72 KW(98 PS); 88 KW(120 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2003 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 S | 599 | 2003 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2003 | EUROPE | 86 KW(117 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2004 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 S | 599 | 2004 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2004 | EUROPE | 86 KW(117 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2004 | EUROPE | 86 KW(117 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2005 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 S | 599 | 2005 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2005 | EUROPE | 88 KW(120 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2006 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 S | 599 | 2006 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2006 | EUROPE | 93 KW(126 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 S | 599 | 2006 | EUROPE | 88 KW(120 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2007 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 S | 599 | 2007 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2007 | EUROPE | 93 KW(126 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2008 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 S | 599 | 2008 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2008 | EUROPE | 95 KW(129 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2009 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 S | 599 | 2009 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2009 | EUROPE | 95 KW(129 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2010 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2010 | EUROPE | 91 KW(124 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2011 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2011 | EUROPE | 91 KW(124 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2017 | EUROPE | 87 KW(118 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2018 | EUROPE | 87 KW(118 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2019 | EUROPE | 87 KW(118 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 | 599 | 2020 | EUROPE | 87 KW(118 PS) | ||
| YAMAHA | YZF-R6 600 S Champions Limited Edition | 599 | 2001 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 SP 50th Anniversary Limited Edition | 599 | 2006 | AMERICA | |||
| YAMAHA | YZF-R6 600 R46 | 599 | 2005 | EUROPE | 88 KW(120 PS) |



