View cart “NGK FR9BI-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK CPR6EB-9 GYÚJTÓ GYERTYA
1.190 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 6 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | CPR6EB-9 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | SXS 700 M2 4X4 Pioneer | 700 | 2015 | AMERICA | |||
| HONDA | SXS 700 M4 4X4 Pioneer-4 | 700 | 2015 | AMERICA | |||
| HONDA | SXS 700 M2 4X4 Pioneer | 700 | 2016 | AMERICA | |||
| HONDA | SXS 700 M4 4X4 Pioneer-4 | 700 | 2016 | AMERICA | |||
| HONDA | SXS 700 M2 4X4 Pioneer | 700 | 2017 | AMERICA | |||
| HONDA | SXS 700 M4 4X4 Pioneer-4 | 700 | 2017 | AMERICA | |||
| HONDA | SXS 700 M4 4X4 Pioneer-4 | 700 | 2018 | AMERICA | |||
| HONDA | SXS 700 M2 4X4 Pioneer | 700 | 2018 | AMERICA | |||
| HONDA | SXS 700 M2 4X4 Pioneer | 675 | 2019 | ALL | |||
| HONDA | SXS 700 M4 4X4 Pioneer-4 | 675 | 2019 | ALL | |||
| HONDA | SXS 700 M2D 4X4 Pioneer Deluxe | 675 | 2019 | AMERICA | |||
| HONDA | SXS 700 M4 4X4 Pioneer-4 Deluxe | 675 | 2019 | AMERICA | |||
| VICTORY | HAMMER 100 | 1640 | 2005 | ALL | |||
| VICTORY | HAMMER 100 | 1640 | 2006 | ALL | |||
| VICTORY | HAMMER 100 | 1640 | 2007 | ALL | |||
| VICTORY | HAMMER 100 | 1640 | 2008 | ALL | |||
| VICTORY | HAMMER 100 8-Ball | 1640 | 2010 | ALL | |||
| VICTORY | KINGPIN 92 | 1500 | 2004 | ALL | |||
| VICTORY | KINGPIN 92 | 1500 | 2005 | ALL | |||
| VICTORY | KINGPIN 100 | 1640 | 2006 | ALL | |||
| VICTORY | KINGPIN 100 | 1640 | 2007 | ALL | |||
| VICTORY | KINGPIN 92 Ness | 1500 | 2005 | ALL | |||
| VICTORY | KINGPIN 100 Touring | 1640 | 2007 | ALL | |||
| VICTORY | V 92 C Cruiser | 1500 | 1998 | ALL | |||
| VICTORY | V 92 C Cruiser | 1500 | 1999 | ALL | |||
| VICTORY | V 92 C Cruiser | 1500 | 2000 | ALL | |||
| VICTORY | V 92 C Cruiser | 1500 | 2001 | ALL | |||
| VICTORY | V 92 C Cruiser | 1500 | 2002 | ALL | |||
| VICTORY | V 92 TC Touring Cruiser | 1500 | 2002 | ALL | |||
| VICTORY | V 92 TC Touring Cruiser | 1500 | 2003 | ALL | |||
| VICTORY | V 92 TC Touring Cruiser | 1500 | 2004 | ALL | |||
| VICTORY | V 92 TC Touring Cruiser | 1500 | 2005 | ALL | |||
| VICTORY | V 92 TC Touring Cruiser | 1500 | 2006 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 92 | 1500 | 2003 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 92 | 1500 | 2004 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 92 | 1500 | 2005 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 | 1640 | 2006 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 | 1640 | 2007 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 | 1640 | 2008 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 | 1640 | 2009 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 92 8-Ball | 1500 | 2005 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 8-Ball | 1640 | 2006 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 8-Ball | 1640 | 2007 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 8-Ball | 1640 | 2008 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 8-Ball | 1640 | 2009 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 92 Ness | 1500 | 2005 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 Jackpot Ness | 1640 | 2006 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 Jackpot Ness | 1640 | 2007 | ALL | |||
| VICTORY | VEGAS 100 Jackpot Ness | 1640 | 2008 | ALL |



