View cart “NGK IFR8H-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK C8HSA SVECICE
590 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | C8HSA |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | – |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAWASAKI | EL 250 Eliminator | 249 | 1988 | ALL | 20 KW(27 PS) | ||
| KAWASAKI | EL 250 Eliminator | 249 | 1989 | ALL | 20 KW(27 PS) | ||
| KAWASAKI | EX 250 R Ninja | 249 | 2008 | EUROPE | 24 KW(33 PS) | ||
| KAWASAKI | EX 250 R Ninja | 249 | 2009 | AMERICA | 24 KW(33 PS) | ||
| KAWASAKI | EX 250 R Ninja | 249 | 2009 | EUROPE | 24 KW(33 PS) | ||
| KAWASAKI | EX 250 R Ninja | 249 | 2010 | AMERICA | 24 KW(33 PS) | ||
| KAWASAKI | EX 250 R Ninja | 249 | 2010 | EUROPE | 24 KW(33 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V35 350 II IMOLA | 350 | 1984 | EUROPE | 20 KW(27 PS); 29 KW(39 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V35 350 II IMOLA | 350 | 1985 | EUROPE | 20 KW(27 PS); 29 KW(39 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V35 350 II IMOLA | 350 | 1986 | EUROPE | 20 KW(27 PS); 29 KW(39 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V35 350 II IMOLA | 350 | 1987 | EUROPE | 20 KW(27 PS); 29 KW(39 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V35 350 II IMOLA | 350 | 1988 | EUROPE | 20 KW(27 PS); 29 KW(39 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V35 350 II IMOLA | 350 | 1989 | EUROPE | 20 KW(27 PS); 29 KW(39 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V65 650 LARIO | 650 | 1984 | AMERICA | 43 KW(58 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V65 650 LARIO | 650 | 1984 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V65 650 LARIO | 650 | 1985 | AMERICA | 43 KW(58 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V65 650 LARIO | 650 | 1985 | EUROPE | 43 KW(58 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V65 650 LARIO | 650 | 1986 | AMERICA | 43 KW(58 PS) | ||
| MOTO GUZZI | V65 650 LARIO | 650 | 1986 | EUROPE | 43 KW(58 PS) |



