View cart “NGK R6918B-8 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK C8EH-9 GYÚJTÓ GYERTYA
1.580 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | C8EH-9 |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DAELIM | ALTINO 125 | 125 | 2004 | EUROPE | 8,5 KW(11,6 PS) | ||
| DAELIM | VL 125 Daystar | 125 | 2000 | EUROPE | 9,7 KW(13,2 PS) | ||
| DAELIM | VL 125 Daystar | 125 | 2001 | EUROPE | 9,7 KW(13,2 PS) | ||
| DAELIM | VL 125 Daystar | 125 | 2002 | EUROPE | 9,6 KW(13 PS) | ||
| DAELIM | VL 125 Daystar | 125 | 2003 | EUROPE | 9,6 KW(13 PS) | ||
| DAELIM | VL 125 Daystar | 125 | 2004 | EUROPE | 9,6 KW(13 PS) | ||
| DAELIM | VL 125 Daystar | 125 | 2005 | EUROPE | 9,6 KW(13 PS) | ||
| DAELIM | VL 125 Daystar | 125 | 2006 | EUROPE | 9,6 KW(13 PS) | ||
| DAELIM | VL 125 Daystar | 125 | 2007 | EUROPE | 9,6 KW(13 PS) | ||
| DAELIM | VS 125 Evolution | 125 | 2002 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| DAELIM | VS 125 Evolution | 125 | 2003 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| DAELIM | VT 125 | 125 | 1998 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| DAELIM | VT 125 Evolution | 125 | 1999 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| DAELIM | VT 125 Evolution | 125 | 2000 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| DAELIM | VT 125 Evolution | 125 | 2001 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| DAELIM | VT 125 Evolution | 125 | 2002 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| DAELIM | VT 125 Evolution | 125 | 2003 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| DAELIM | VT 125 Evolution | 125 | 2004 | EUROPE | 9 KW(12,2 PS) | ||
| HONDA | VFR 400 R | 400 | 1988 | JAPAN | |||
| HYOSUNG | KARION 125 | 125 | 2010 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HYOSUNG | KARION 125 | 125 | 2011 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HYOSUNG | KARION 125 | 125 | 2012 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HYOSUNG | KARION 125 | 125 | 2013 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HYOSUNG | KARION 125 | 125 | 2014 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HYOSUNG | KARION 125 | 125 | 2015 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) | ||
| HYOSUNG | KARION 125 | 125 | 2016 | EUROPE | 8,8 KW(12 PS) |



