View cart “NGK IJR7A-9 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BR9HS GYÚJTÓ GYERTYA
600 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BR9HS |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | MTX 80 C | 78 | 1982 | EUROPE | 6 KW(8,2 PS) | ||
| HONDA | MTX 80 C | 78 | 1983 | EUROPE | 6 KW(8,2 PS) | ||
| HONDA | MTX 80 C | 78 | 1984 | EUROPE | 6 KW(8,2 PS) | ||
| HONDA | MB 80 S | 78 | 1980 | EUROPE | 5,3 KW(7,2 PS) | ||
| HONDA | MB 80 S | 78 | 1981 | EUROPE | 5,3 KW(7,2 PS) | ||
| HONDA | MB 80 S | 78 | 1982 | EUROPE | 5,3 KW(7,2 PS) | ||
| HONDA | MB 80 S | 78 | 1983 | EUROPE | 5,3 KW(7,2 PS) | ||
| HONDA | MB 80 S | 78 | 1984 | EUROPE | 5,3 KW(7,2 PS) | ||
| MBK | EW 50 Stunt | 50 | 2002 | EUROPE | 2,5 KW(3,4 PS) | ||
| YAMAHA | RD 500 LC YPVS | 489 | 1984 | EUROPE | 64 KW(87 PS) | ||
| YAMAHA | RD 500 LC YPVS | 489 | 1985 | EUROPE | 64 KW(87 PS) |



