View cart “NGK IJR7A-9 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BR8ES11 GYÚJTÓ GYERTYA
625 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BR8ES-11 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 1,1 mm (0,043″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.043″ |
| SPARK GAP METRIC | 1.1 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YAMAHA | GP 1200 Wave Runner | 1200 | 2000 | ALL | |||
| YAMAHA | GP 1200 R Wave Runner | 1200 | 2001 | ALL | 114 KW(155 PS) | ||
| YAMAHA | GP 1200 R Wave Runner | 1200 | 2002 | ALL | 114 KW(155 PS) | ||
| YAMAHA | GP 1300 R Wave Runner | 1300 | 2003 | ALL | |||
| YAMAHA | GP 1300 R Wave Runner | 1300 | 2004 | ALL | |||
| YAMAHA | GP 1300 R Wave Runner | 1300 | 2005 | ALL | |||
| YAMAHA | GP 1300 R Wave Runner | 1300 | 2006 | ALL | |||
| YAMAHA | GP 1300 R Wave Runner | 1300 | 2007 | ALL | |||
| YAMAHA | GP 1300 R Wave Runner | 1300 | 2008 | ALL | |||
| YAMAHA | XA 1200 Wave Runner LTD | 1200 | 2000 | ALL | 114 KW(155 PS) | ||
| YAMAHA | XA 1200 Wave Runner XLT | 1200 | 2001 | ALL | 114 KW(155 PS) | ||
| YAMAHA | XA 1200 Wave Runner XLT | 1200 | 2002 | ALL | 114 KW(155 PS) | ||
| YAMAHA | XA 1200 Wave Runner XLT | 1200 | 2003 | ALL | 114 KW(155 PS) | ||
| YAMAHA | XA 1200 Wave Runner XLT | 1200 | 2004 | ALL | 114 KW(155 PS) |



