View cart “NGK IMR9C-9H GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BR6ES GYÚJTÓ GYERTYA
560 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 6 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BR6ES |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm (0.035″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.035″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.9 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | MBX 50 SD | 48 | 1985 | EUROPE | 2,1 KW(2,8 PS) | ||
| HONDA | MBX 50 SD | 48 | 1986 | EUROPE | 2,1 KW(2,8 PS) | ||
| HONDA | MBX 50 SD | 48 | 1987 | EUROPE | 2,1 KW(2,8 PS) | ||
| HONDA | MBX 50 SD | 48 | 1988 | EUROPE | 2,1 KW(2,8 PS) | ||
| POLARIS | ASSAULT 120 | 120 | 2011 | ALL | |||
| POLARIS | DRAGON 120 | 120 | 2007 | ALL | 5,9 KW(8 PS) | ||
| POLARIS | DRAGON 120 | 120 | 2008 | ALL | 3,7 KW(5 PS) | ||
| POLARIS | DRAGON 120 | 120 | 2009 | ALL | 3,7 KW(5 PS) | ||
| POLARIS | DRAGON 120 | 120 | 2010 | ALL | 3,7 KW(5 PS) | ||
| POLARIS | INDY 120 | 120 | 2014 | ALL | |||
| POLARIS | INDY 120 | 120 | 2015 | ALL | |||
| POLARIS | INDY 120 | 120 | 2016 | ALL | |||
| POLARIS | INDY 120 | 120 | 2017 | ALL | |||
| POLARIS | INDY 120 | 120 | 2018 | ALL | |||
| POLARIS | INDY 120 | 120 | 2019 | ALL | |||
| POLARIS | INDY 120 | 120 | 2020 | ALL | |||
| POLARIS | INDY 120 | 120 | 2021 | ALL | |||
| POLARIS | INDY 120 | 120 | 2022 | ALL | |||
| POLARIS | PRO-R 120 | 120 | 2012 | ALL | |||
| POLARIS | PRO-R 120 | 120 | 2013 | ALL | |||
| POLARIS | PRO X 120 | 120 | 2004 | ALL | |||
| POLARIS | PRO X 120 | 120 | 2005 | ALL | |||
| POLARIS | PRO X 120 | 120 | 2006 | ALL | 5,9 KW(8 PS) | ||
| POLARIS | XC 120 SP | 120 | 2001 | ALL | |||
| POLARIS | XC 120 SP | 120 | 2003 | ALL | |||
| POLARIS | XCR 120 | 120 | 2000 | ALL | |||
| ROYAL ENFIELD | BULLET 350 Electra | 350 | 2006 | AMERICA | |||
| ROYAL ENFIELD | CLASSIC 350 | 350 | 2006 | AMERICA | |||
| YAMAHA | TY 250 L | 250 | 1984 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | ||
| YAMAHA | TY 250 S | 250 | 1984 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | ||
| YAMAHA | TY 250 L | 250 | 1985 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | ||
| YAMAHA | TY 250 S | 250 | 1985 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | ||
| YAMAHA | TY 250 L | 250 | 1986 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | ||
| YAMAHA | TY 250 S | 250 | 1986 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | ||
| YAMAHA | TY 250 L | 250 | 1987 | EUROPE | 12 KW(16 PS) | ||
| YAMAHA | TY 250 S | 250 | 1987 | EUROPE | 12 KW(16 PS) |



