View cart “NGK JR9B GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BR10ECS GYÚJTÓ GYERTYA
1.125 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 10 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BR10ECS |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKI-DOO (BRP) | SUMMIT 600 CARB Sport | 600 | 2010 | ALL | 79 KW(108 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | SUMMIT 600 CARB Sport | 600 | 2011 | ALL | 79 KW(108 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GSX 600 E-TEC LE | 600 | 2010 | ALL | 88 KW(120 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GSX 600 E-TEC LE | 600 | 2011 | ALL | 88 KW(120 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GSX 600 E-TEC LE | 600 | 2012 | ALL | 88 KW(120 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GSX 600 E-TEC LE | 600 | 2013 | ALL | 88 KW(120 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GSX 600 E-TEC LE | 600 | 2014 | ALL | 88 KW(120 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GSX 600 E-TEC LE | 600 | 2015 | ALL | 88 KW(120 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GSX 600 E-TEC SE | 600 | 2012 | ALL | 88 KW(120 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GSX 600 E-TEC SE | 600 | 2013 | ALL | 88 KW(120 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GSX 600 E-TEC SE | 600 | 2014 | ALL | 88 KW(120 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GSX 600 E-TEC SE | 600 | 2015 | ALL | 88 KW(120 PS) | ||
| SKI-DOO (BRP) | GRAND TOURING 600 CARB Sport | 600 | 2010 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | GRAND TOURING 600 CARB Sport | 600 | 2011 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 CARB Sport | 600 | 2010 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 CARB Sport | 600 | 2011 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 CARB TNT | 600 | 2010 | ALL | |||
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 600 CARB TNT | 600 | 2011 | ALL | |||
| YAMAHA | SRX 600 | 600 | 1998 | ALL | |||
| YAMAHA | SRX 600 S | 600 | 1998 | ALL | |||
| YAMAHA | SRX 700 | 700 | 1998 | ALL | |||
| YAMAHA | SRX 700 Mountain | 700 | 1998 | ALL |



