View cart “NGK JR9B GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BPR6HSA GYÚJTÓ GYERTYA
790 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 6 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | threaded Stud |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BPR6HSA |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | NB 50 Aero | 50 | 1983 | AMERICA | 2,9 KW(3,9 PS) | ||
| HONDA | NB 50 Aero | 50 | 1984 | AMERICA | 2,9 KW(3,9 PS) | ||
| HONDA | NB 50 Aero | 50 | 1985 | AMERICA | 2,9 KW(3,9 PS) | ||
| HONDA | NB 50 Aero | 50 | 1986 | AMERICA | 2,9 KW(3,9 PS) | ||
| HONDA | NB 50 Aero | 50 | 1987 | AMERICA | 2,9 KW(3,9 PS) | ||
| HONDA | NB 50 Vision X | 50 | 1983 | EUROPE | 2,9 KW(3,9 PS) | ||
| HONDA | NB 50 Vision X | 50 | 1984 | EUROPE | 2,9 KW(3,9 PS) | ||
| HONDA | NB 50 Vision X | 50 | 1985 | EUROPE | 2,9 KW(3,9 PS) | ||
| HONDA | NB 50 Vision X | 49 | 1986 | EUROPE | 2,9 KW(3,9 PS) | ||
| HONDA | ND 50 M Melody | 48 | 1985 | EUROPE | |||
| HONDA | NH 90 Yupi | 90 | 1991 | EUROPE | |||
| HONDA | NH 90 Yupi | 90 | 1992 | EUROPE | |||
| HONDA | NH 90 Yupi | 90 | 1993 | EUROPE | |||
| HONDA | NH 90 Yupi | 90 | 1994 | EUROPE | |||
| HONDA | SA 50 Elite LX | 50 | 1988 | AMERICA | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Elite LX | 50 | 1989 | AMERICA | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Elite LX | 50 | 1990 | AMERICA | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Elite SR | 50 | 1991 | AMERICA | 2,8 KW(3,8 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision MET IN | 49 | 1988 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision MET IN | 49 | 1989 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision MET IN | 49 | 1990 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision | 49 | 1991 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision MET IN | 49 | 1991 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision | 49 | 1992 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision | 49 | 1993 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision MET IN | 49 | 1993 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision | 49 | 1994 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision MET IN | 49 | 1994 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision | 49 | 1995 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SA 50 Vision MET IN | 49 | 1995 | EUROPE | 2,3 KW(3,1 PS) | ||
| HONDA | SB 50 P Elite E | 50 | 1988 | AMERICA | |||
| HONDA | SB 50 P Elite E | 50 | 1989 | AMERICA | |||
| HONDA | SB 50 P Elite E | 50 | 1990 | AMERICA | |||
| HONDA | SB 50 Elite ES | 50 | 1988 | AMERICA | |||
| HONDA | SB 50 Elite ES | 50 | 1989 | AMERICA | |||
| HONDA | SB 50 Elite ES | 50 | 1990 | AMERICA | |||
| HONDA | SE 50 P Elite | 50 | 1987 | AMERICA | |||
| HONDA | SE 50 Elite R | 50 | 1986 | AMERICA | |||
| HONDA | SE 50 Elite R | 50 | 1987 | AMERICA | |||
| HONDA | SE 50 Elite R | 50 | 1988 | AMERICA | |||
| HONDA | SE 50 Elite R | 50 | 1989 | AMERICA | |||
| HONDA | SE 50 Elite R | 50 | 1990 | AMERICA | |||
| HONDA | SE 50 Elite R | 50 | 1991 | AMERICA | |||
| HONDA | SE 50 Elite S | 50 | 1987 | AMERICA | |||
| HONDA | SH 50 Scoopy | 49 | 1993 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| HONDA | SH 50 Scoopy | 49 | 1994 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) | ||
| HONDA | SH 50 Scoopy | 49 | 1995 | EUROPE | 3,8 KW(5,2 PS) |



