View cart “NGK ZFR4F-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BPR6HS-10 GYÚJTÓ GYERTYA
535 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 6 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BPR6HS-10 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 20,6 mm (13/16″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 1 mm (0.039″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.039″ |
| SPARK GAP METRIC | 1 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harley Davidson | XLH 1000 Sportster | 987 | 1979 | ALL | 36 KW(49 PS) | ||
| Harley Davidson | XLH 1000 Sportster | 987 | 1980 | ALL | 36 KW(49 PS) | ||
| Harley Davidson | XLH 1000 Sportster | 987 | 1981 | ALL | 36 KW(49 PS) | ||
| Harley Davidson | XLH 1000 Sportster | 987 | 1982 | ALL | 36 KW(49 PS) | ||
| Harley Davidson | XLH 1000 Sportster | 987 | 1983 | ALL | 36 KW(49 PS) | ||
| Harley Davidson | XLH 1000 Sportster | 987 | 1984 | ALL | 36 KW(49 PS) | ||
| Harley Davidson | XLH 1000 Sportster | 987 | 1985 | ALL | 36 KW(49 PS) | ||
| Harley Davidson | XLS 1000 Roadster | 987 | 1979 | ALL | 44 KW(60 PS) | ||
| Harley Davidson | XLS 1000 Roadster | 987 | 1980 | ALL | 44 KW(60 PS) | ||
| Harley Davidson | XLS 1000 Roadster | 987 | 1981 | ALL | 44 KW(60 PS) | ||
| Harley Davidson | XLS 1000 Roadster | 987 | 1982 | ALL | 44 KW(60 PS) | ||
| Harley Davidson | XLS 1000 Roadster | 987 | 1984 | ALL | 44 KW(60 PS) | ||
| Harley Davidson | XLS 1000 Roadster | 987 | 1985 | ALL | 44 KW(60 PS) | ||
| Harley Davidson | XLS 1000 Roadster Custom Sport | 987 | 1983 | ALL | 44 KW(60 PS) | ||
| Harley Davidson | XLX 1000 Sportster | 987 | 1983 | ALL | 36 KW(49 PS) | ||
| Harley Davidson | XLX 1000 Sportster | 987 | 1984 | ALL | 36 KW(49 PS) | ||
| Harley Davidson | XLX 1000 Sportster | 987 | 1985 | ALL | 36 KW(49 PS) | ||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1987 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 M Razz | 50 | 1987 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 EM Razz | 50 | 1987 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1988 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 M Razz | 50 | 1988 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1989 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 M Razz | 50 | 1989 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1990 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 M Razz | 50 | 1990 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1991 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1992 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 M Razz | 50 | 1992 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1993 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1994 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1995 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1996 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1997 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1998 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 1999 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 2000 | AMERICA | |||
| YAMAHA | SH 50 Razz | 50 | 2001 | AMERICA |



