NGK BP5HS GYÚJTÓ GYERTYA
410 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 5 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BP5HS |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2″) |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | – |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1995 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1995 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1995 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1996 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1996 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1996 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1997 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1997 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1997 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1998 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1998 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) | ||
| PEUGEOT | 103 50 | 50 | 1998 | EUROPE | 0,7 KW(1 PS) |



