View cart “NGK ZFR4F-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BKR7E-11 GYÚJTÓ GYERTYA
520 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BKR7E-11 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing | 1800 | 2012 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort | 1800 | 2012 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Airbag | 1800 | 2012 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing | 1800 | 2013 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort | 1800 | 2013 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Airbag | 1800 | 2013 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing | 1800 | 2014 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort | 1800 | 2014 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Airbag | 1800 | 2014 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing | 1800 | 2015 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort | 1800 | 2015 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Airbag | 1800 | 2015 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing | 1800 | 2016 | ALL | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Airbag | 1800 | 2016 | AMERICA | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort | 1800 | 2016 | AMERICA | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort | 1800 | 2017 | AMERICA | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Airbag Navi | 1800 | 2012 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Navi | 1800 | 2012 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Airbag Navi | 1800 | 2013 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Navi | 1800 | 2013 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Airbag Navi | 1800 | 2014 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Navi | 1800 | 2014 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Airbag Navi | 1800 | 2015 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Navi | 1800 | 2015 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Airbag Navi | 1800 | 2016 | ALL | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Navi | 1800 | 2016 | AMERICA | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 Valkyrie | 1800 | 2014 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Valkyrie | 1800 | 2014 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 Valkyrie | 1800 | 2015 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Valkyrie | 1800 | 2015 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 B ABS Gold Wing F6B | 1800 | 2013 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 BD ABS Gold Wing F6B Deluxe | 1800 | 2013 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 B ABS Gold Wing F6B | 1800 | 2014 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 C ABS Gold Wing F6C | 1800 | 2014 | ALL | 85 KW(116 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 BD ABS Gold Wing F6B Deluxe | 1800 | 2014 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 B ABS Gold Wing F6B | 1800 | 2015 | ALL | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 C ABS Gold Wing F6C | 1800 | 2015 | ALL | 85 KW(116 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 BD ABS Gold Wing F6B Deluxe | 1800 | 2015 | AMERICA | 87 KW(118 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 B ABS Gold Wing F6B | 1800 | 2016 | ALL | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 C ABS Gold Wing F6C | 1800 | 2016 | ALL | 86 KW(117 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 BD ABS Gold Wing F6B Deluxe | 1800 | 2016 | AMERICA | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2012 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2012 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2013 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2013 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2014 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2014 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2015 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2015 | AMERICA | |||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2016 | AMERICA | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 ABS Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2016 | AMERICA | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) | ||
| HONDA | GL 1800 Goldwing Audio Comfort Navi XM | 1800 | 2017 | AMERICA | 87 KW(118 PS); 81 KW(110 PS) |



