View cart “NGK IFR8H-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK BKR6E GYÚJTÓ GYERTYA
520 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 6 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BKR6E |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm (0,031″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.031″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.8 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| POLARIS | MAGNUM 325 2X4 | 325 | 2000 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 325 4X4 | 325 | 2000 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 325 2X4 | 325 | 2001 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 325 4X4 | 325 | 2001 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 325 2X4 | 325 | 2002 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 325 4X4 | 325 | 2002 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 330 2X4 | 330 | 2003 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 330 4X4 | 330 | 2003 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 330 2X4 | 330 | 2004 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 330 4X4 | 330 | 2004 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 330 2X4 | 330 | 2005 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 330 4X4 | 330 | 2005 | AMERICA | |||
| POLARIS | MAGNUM 330 4X4 | 330 | 2006 | AMERICA | |||
| POLARIS | RANGER 500 EFI 4X4 | 500 | 2006 | ALL | 22 KW(30 PS) | ||
| POLARIS | RANGER 500 EFI 4X4 | 500 | 2007 | ALL | 22 KW(30 PS) | ||
| POLARIS | RANGER 500 EFI 4X4 | 500 | 2008 | ALL | 22 KW(30 PS) | ||
| POLARIS | RANGER 500 EFI 4X4 | 500 | 2009 | ALL | 23 KW(31 PS) | ||
| POLARIS | RANGER 400 4X4 | 400 | 2010 | ALL | 21 KW(29 PS) | ||
| POLARIS | RANGER 400 4X4 | 400 | 2011 | ALL | 21 KW(29 PS) | ||
| POLARIS | RANGER 400 4X4 | 400 | 2012 | ALL | 21 KW(29 PS) | ||
| POLARIS | RANGER 400 4X4 | 400 | 2013 | ALL | 21 KW(29 PS) | ||
| POLARIS | RANGER 400 4X4 | 400 | 2014 | ALL | 21 KW(29 PS) | ||
| POLARIS | SCRAMBLER 500 4X4 | 500 | 2010 | AMERICA | |||
| POLARIS | SCRAMBLER 500 4X4 | 500 | 2011 | AMERICA | |||
| POLARIS | SCRAMBLER 500 4X4 | 500 | 2012 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 325 2X4 | 325 | 2000 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 325 2X4 | 325 | 2001 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 325 2X4 | 325 | 2002 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 330 2X4 | 330 | 2003 | AMERICA | |||
| POLARIS | TRAIL BOSS 330 2X4 | 330 | 2004 | AMERICA | |||
| POLARIS | XPEDITION 325 4X4 | 325 | 2000 | AMERICA | |||
| POLARIS | XPEDITION 325 4X4 | 325 | 2001 | AMERICA | |||
| POLARIS | XPEDITION 325 4X4 | 325 | 2002 | AMERICA |



