View cart “NGK IFR8H-11 GYÚJTÓ GYERTYA” has been added to your cart.
NGK B6ES GYÚJTÓ GYERTYA
410 RSD
Az elmúlt 80 év során az NGK gyújtógyertyák kiváló hírnevet szereztek maguknak és rendkívül hitelesek a műhelyek és a kereskedelem területén. Manapság az NGK gyújtógyertya és széles termékskálája szakemberek és amatőrök számára is a világ első számú termékévé teszi.
Leírás
| HEAT RANGE | 6 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | B6ES |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19 mm (3/4″) |
| HEX SIZE | 21 mm (13/16″) |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm (0,028″) |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| SPARK GAP IMPERIAL | 0.028″ |
| SPARK GAP METRIC | 0.7 mm |
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KAWASAKI | AE 50 | 49 | 1981 | ALL | 2 KW(2,7 PS) | ||
| KAWASAKI | AE 50 | 49 | 1982 | ALL | 2 KW(2,7 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 50 | 49 | 1981 | ALL | 2 KW(2,7 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 50 | 49 | 1982 | ALL | 2 KW(2,7 PS) | ||
| KAWASAKI | AR 50 | 49 | 1983 | ALL | 2 KW(2,7 PS) | ||
| VESPA | PX 80 E | 80 | 1981 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX 80 E | 80 | 1982 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX 80 E | 80 | 1983 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX 80 E | 80 | 1984 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1984 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1985 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1986 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1987 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1988 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1989 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1990 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1991 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1992 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1993 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1994 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E | 80 | 1995 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1984 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1985 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1986 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1987 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1988 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1989 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1990 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1991 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1992 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1993 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1994 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | PX LUSSO 80 E E-Start | 80 | 1995 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | P 80 X | 80 | 1981 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | P 80 X | 80 | 1982 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | P 80 X | 80 | 1983 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) | ||
| VESPA | P 80 X | 80 | 1984 | EUROPE | 5 KW(6,8 PS) |



